Kontroler Finansowy (Warszawa)

Region
woj. mazowieckie
Miejsce pracy
Warszawa
Dział
Kontroling

Oferujmy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • kompleksowe wsparcie we wdrożeniu do pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej,
  • dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie.

Zadania na stanowisku:

  • współudział w procesie budżetowania oraz raportowanie i analiza wykonania planu budżetu,
  • współudział w procesie zamknięcia miesiąca oraz raportowania wyników,
  • współpraca w tworzeniu i rozwoju narzędzi controllingowych,
  • współudział w przygotowywaniu okresowych/ad hoc analiz, raportów finansowych.

Poszukujemy osoby, która:

  • posiada wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Finanse, Ekonomia),
  • ma doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane),
  • posiada wiedzę z zakresu rachunkowości zarządczej i finansowej, finansów przedsiębiorstwa,
  • posiada praktyczną znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel,
  • wykazuje się wysoko rozwiniętymi umiejętnościami analitycznymi, zdolnościami interpersonalnymi oraz wysoką kulturą osobistą.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Zapraszamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Klauzula informacyjna

  1. Administratorem danych osobowych jest Iglotex – Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. ul. Leśna 2, 83-220 Skórcz.
  2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.