PRACOWNIK BIURA ZARZĄDU (SKÓRCZ)

Region
woj. pomorskie
Miejsce pracy
Skórcz
Dział
Administracja

Twoje zadania:

  • wsparcie w organizacji codziennej pracy Biura Zarządu,
  • obsługa centrali telefonicznej oraz przesyłek kurierskich,
  • przyjmowanie gości/klientów firmy,
  • obsługa programu do ewidencjonowania dokumentów kosztowych.

Zapraszamy, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym (obsługa gości firmy, przekierowywanie telefonów),
  • masz wykształcenie co najmniej średnie (mile widziany kierunek: Administracja),
  • wykazujesz się dobrą znajomością obsługi komputera oraz urządzeń biurowych,
  • posiadasz zdolności interpersonalne i łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi.

Możemy Ci zaoferować:

  • umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • indywidualny proces wdrożenia,
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej,
  • dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie.

Zapraszamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna:

  1. Administratorem danych osobowych jest Iglotex Dystrybucja Polska Sp. z o.o. ul. Polska 20, 81-339 Gdynia.
  2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.