Przedstawiciel Handlowy w Kanale Nowoczesnym (woj.dolnośląskie)

Region
woj. dolnośląskie
Dział
Sprzedaż

Twoje zadania:

  • realizacja budżetów sprzedażowych na podległym terenie (woj. dolnośląskie oraz woj. ościenne),
  • sprzedaż produktów oraz realizacja zadań optymalizujących osiągane wyniki,
  • budowanie pozytywnych relacji z Klientami i umacnianie profesjonalnego wizerunku firmy,
  • efektywne zarządzanie promocjami,
  • weryfikacja i monitoring zamówień,
  • nadzór nad pracą serwisantów, hostess i animatorów,
  • przygotowywanie raportów z wynikami sprzedaży.

Zapraszamy, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG,
  • wykazujesz się znajomością specyfiki współpracy z klientami sieciowymi,
  • posiadasz wysokie umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • posiadasz wykształcenie min. średnie,
  • masz prawo jazdy kat. B,
  • cechujesz się systematycznością i terminowością,
  • jesteś zaangażowany/a oraz kreatywny/a.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ogólnopolskiej firmie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zawsze na czas (podstawa+premia)
  • możliwość rozwoju,
  • narzędzia pracy (samochód służbowy, tablet, telefon),
  • kompleksowy program wdrożeniowy,
  • współpracę z liderem rynku FMCG,
  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej oraz grupowego ubezpieczenia na życie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnoprawności.

Klauzula informacyjna:

  1. Administratorem danych osobowych jest Iglotex S.A. ul. Leśna 2, 83-220 Skórcz.
  2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.