Poznaj nasze działy

 

Każdy dzień w Grupie Kapitałowej Iglotex to dzień pełen wyzwań. Branża FMCG stwarza dynamiczne środowisko pracy oraz dużą różnorodność zadań. Dzięki temu realizujemy dużo ciekawych projektów, stwarzając tym samym możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji naszego zespołu. Każdy z pracowników traktowany jest indywidualnie i wyjątkowo, stanowiąc cenną wartość dla całej firmy. Jeżeli chciałbyś/chciałabyś zostać częścią naszego zespołu poznaj nasze działy i dowiedz się więcej.

 

W NASZEJ STRUKTURZE ORGANIZACYJNEJ MOŻESZ ROZWIJAĆ SIĘ M.IN
W NASTĘPUJĄCYCH OBSZARACH:

Finanse

Jeśli kalkulator to Twój sprzymierzeniec, a Excel jest Twoim drugim imieniem, to znaczy, że jesteś w odpowiednim miejscu! Dla nas jednak ważne są nie tylko liczby, ale również współpraca i pasja do precyzji. Dołącz do naszego zespołu finansowego i wspieraj rozwój naszej organizacji.

HR

Jesteśmy strategami z sercem. Jeśli łączenie celów firmy z polityką personalną to Twój żywioł, zapraszamy do zespołu HR. Jesteśmy gotowi na Twoje pomysły i działania. Dołącz do nas i razem budujmy przyjazne środowisko pracy.

IT

Jeżeli nowinki technologiczne to Twój codzienny chleb, a skomplikowane procesy potrafisz przekazywać w przystępny sposób, to czekamy właśnie na Ciebie! Jesteśmy otwarci na twórcze myślenie i świeże pomysły. Dołącz do nas i pomóż nam wprowadzać innowacje w świecie technologii.

Logistyka

Dział Logistyki to miejsce, gdzie skupiamy się na sprawnym zarządzaniu dostawami, magazynowaniem i dystrybucją. Jeśli jesteś zorganizowany i terminowy to zapraszamy do nas, a wspólnie będziemy dbać o logistyczną doskonałość i zadowolenie naszych klientów.

Marketing

Jesteś trendsetterem, a kreatywność to Twoje drugie imię?
Potrafisz przekuć wizję na rzeczywistość i zaskakiwać? Jeśli tak, to nasz zespół marketingowy to dla Ciebie idealne miejsce. Wspólnie pracujmy nad marką i rozwijajmy naszą kreatywność.

Technologia i jakość

Jeśli skrupulatność to Twoje drugie imię, a dążenie do perfekcji idzie w parze z szacunkiem dla tradycji i otwartością na innowacje, to jesteśmy zainteresowani Twoją kandydaturą! Jeśli w dodatku pasjonujesz się technologią produkcji, kreowaniem smaków lub świetnie odnajdujesz się w warunkach laboratoryjnych, a Twoje pomysły na usprawnienia są nieograniczone, to chcielibyśmy Cię poznać.

Produkcja

Dołącz do naszego zespołu w Dziale Produkcji firmy Iglotex i bądź częścią procesu tworzenia produktów od podstaw. Jako operator maszyn, Pracownik produkcji czy Pracownik techniczny będziesz stanowił kluczową część naszego zespołu, będąc najbliżej produktu przed jego „wypuszczeniem” na rynek.

Sprzedaż

Jesteś uzdolniony w przekonywaniu i osiąganiu celów? Skuteczne podejście i determinacja to Twój znak rozpoznawczy? Do naszego zespołu sprzedażowego poszukujemy właśnie Ciebie! Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami.

Telemarketing

Twoja pasja to rozmowa a, Twój „uśmiechnięty” głos przyciąga uwagę? Jeśli tak, to jesteśmy zainteresowani współpracą! Dołącz do naszego zespołu telemarketingu i wspólnie budujmy relacje z klientami.

Zakupy

Jeśli jesteś mistrzem planowania i weryfikowania zasobów, a negocjacje to dla Ciebie codzienność, to dołącz do naszego zespołu zakupów! Przyjmij wyzwanie i przyczyniaj się do efektywności naszych działań.

Trade Marketing

Dział Trade Marketingu to miejsce, gdzie tworzymy strategie promocyjne i budujemy relacje biznesowe. Zespół Trade jest odpowiedzialny za akcje sprzedażowe, promocje oraz precyzyjne rozliczenia. Dołącz do nas, aby stać się częścią świata Trade Marketingu i wspólnie osiągać sukcesy.

Administracja

W Dziale Administracji zapraszamy osoby, które potrafią posługiwać się pakietem MS Office i cenią kontakt z klientem. Jeśli Twoje umiejętności i predyspozycje kierują Cię w stronę pracy, która łączy zarządzanie dokumentacją i obsługę klienta, to jesteśmy miejscem dla Ciebie. Dołącz do naszego zespołu, gdzie Twoje umiejętności i entuzjazm będą mile widziane, a razem będziemy dbać o efektywność i satysfakcję klientów!

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. Śląskie
dział:
Logistyka Regionalna
region:
woj. Zachodniopomorskie
dział:
DZIAŁ WSPARCIA OPERACYJNEGO LOGISTYKI
region:
woj. łódźkie
dział:
Logistyka Regionalna
region:
woj. małopolskie
dział:
Sprzedaż Regionalna - Gastronomia