Dyrektor Oddziału Dystrybucyjnego (Sosnowiec)

Region
woj. śląskie
Miejsce pracy
Sosnowiec
Dział
Logistyka

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ogólnopolskiej firmie,
  • dużą możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i narzędzia niezbędne do wykonywanej pracy,
  • samodzielność w działaniu,
  • możliwość skorzystania z bogatej oferty benefitów, m.in. platformy kafeteryjnej, karty MultiSport, pakietu prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie, dofinansowania do wypoczynku i in.

Twoje zadania:

  • zarządzanie procesami dystrybucyjno-logistycznymi w oddziale,
  • skuteczne zarządzanie pracą podległego zespołu,
  • zapewnienie najwyższych standardów obsługi Klientów oddziału,
  • efektywne zarządzanie majątkiem trwałym i obrotowym firmy,
  • zarządzanie zapasami i gospodarką magazynową,
  • wdrażanie nowoczesnych rozwiązań logistycznych,
  • planowanie i kontrolowanie kosztów operacyjnych, w celu realizacji ustalonego budżetu.

Zapraszamy, jeśli:

  • posiadasz min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    w obszarze zarządzania transportem oraz magazynem,
  • posiadasz wiedzę w zakresie prawnym dot. funkcjonowania środków transportu powyżej 3,5 t,
  • wykazujesz się umiejętnością organizacji pracy własnej i podległego zespołu,
  • wykazujesz się umiejętnością zarządzania kosztami i rozliczaniem czasu pracy,
  • jesteś samodzielny/a,
  • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowany kierunek logistyka, transport),
  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Spółka zatrudniająca: Iglotex Kraków Sp. z o.o., ul. Lenartowicza 188, 41-216 Sosnowiec.