Główny Księgowy/a (Skórcz/Gdynia) - rekrutacja online

Region
woj. pomorskie
Miejsce pracy
Skórcz / Gdynia
Dział
Finanse

Miejsce pracy: Skórcz lub Gdynia

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ogólnopolskiej firmie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • program wdrożeniowy,
  • samodzielność w działaniu,
  • możliwość rozwoju,
  • możliwość skorzystania z wielu benefitów: platformy zakupowej MyBenefit, pakietu prywatnej opieki medycznej oraz grupowego ubezpieczenia na życie.

Twoje zadania:

  • kontrola nad dekretowaniem i wprowadzaniem danych do systemu księgowego,
  • terminowe, rzetelne i kompletne sporządzanie SF miesięcznych, kwartalnych i rocznego,
  • składanie deklaracji podatkowych oraz innych informacji sprawozdawczych CIT, GUS,
  • analiza i kontrola kont księgowych,
  • terminowe, rzetelne i kompletne prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • koordynowanie procesu zamknięcia ksiąg,
  • koordynowanie prac podległego zespołu.

Zapraszamy, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość),
  • masz minimum 5-letnie doświadczenie w obszarze rachunkowości/księgowości na samodzielnym stanowisku,
  • wykazujesz się praktyczną znajomością przepisów z zakresu prawa podatkowego i rachunkowego oraz umiejętnością
    ich prawidłowego interpretowania i stosowania,
  • posiadasz praktyczną znajomość programów księgowych oraz MS Office,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu IScala oraz AX Dynamics 2012 .

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Zapraszamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Klauzula informacyjna:

  1. Administratorem danych osobowych jest Iglotex Dystrybucja Polska Sp. z o.o. ul. Polska 20, 81-339 Gdynia.
  2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.