Koordynator ds. Kuchni Tematycznych (Krzeszowice k/Krakowa)

Region
woj. małopolskie
Miejsce pracy
Krzeszowice
Dział
Sprzedaż

Miejsce pracy: Krzeszowice k/Krakowa

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ogólnopolskiej firmie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • program wdrożeniowy,
  • współpracę z liderami rynku FMCG,
  • możliwość skorzystania z bogatej oferty benefitów, m.in. platformy kafeteryjnej, karty MultiSport, pakietu prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie, dofinansowania do wypoczynku i in.

Twoje zadania:

  • stała współpraca z klientami i negocjowanie warunków handlowych na obsługiwanym terenie (woj. podkarpackie, małopolskie, dolnośląskie),
  • wsparcie procesu wprowadzania nowych produktów do klientów w celu realizacji budżetu sprzedażowego w danej kategorii,
  • przygotowywanie oraz prowadzenie szkoleń produktowych.

Zapraszamy jeśli:

  • wykazujesz się znajomością rynku FMCG, która jest poparta doświadczeniem w obszarze sprzedaży,
  • posiadasz umiejętności negocjacyjne,
  • wykazujesz się komunikatywnością i umiejętnością budowania relacji biznesowych,
  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B,
  • masz wykształcenie minimum średnie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnoprawności.

Klauzula informacyjna:

  1. Administratorem danych osobowych jest Iglotex Dystrybucja Polska Sp. z o.o. ul. Polska 20, 81-339 Gdynia.
  2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.