Księgowa/y (Skórcz)

Region
woj. pomorskie
Miejsce pracy
Skórcz
Dział
Back Office

Miejsce pracy: Skórcz

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej,
  • dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie.

Zadania na stanowisku:

  • obsługa faktoringu,
  • księgowanie wyciągów bankowych,
  • uzgadnianie kont rachunków bankowych,
  • wyjaśnianie rozbieżności płatniczych,
  • bieżąca współpraca/kontakt z kontrahentami w celu weryfikacji zgodności wzajemnych transakcji gospodarczych.

Kandydat, którego szukamy:

  • posiada minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • ma wykształcenie co najmniej średnie, mile widziany kierunek ekonomiczny,
  • wykazuje się dobrą znajomością pakietu MS Office (szczególnie MS Excel),
  • cechuje się dobrą organizacją pracy, rzetelnością i skrupulatnością oraz umiejętnością pracy w zespole.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Zapraszamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Klauzula informacyjna

  1. Administratorem danych osobowych jest Iglotex – Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. ul. Leśna 2, 83-220 Skórcz.
  2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.