Magazynier (Poznań) - praca dodatkowa, sezonowa

Region
woj. wielkopolskie
Miejsce pracy
Poznań
Dział
Logistyka

Miejsce pracy: Poznań

Oferujemy:

  • zatrudnienie o charakterze sezonowym w oparciu o umowę o pracę/umowę zlecenie,
  • pracę zmianową z możliwością ustalenia stałych zmian pracy,
  • wynagrodzenie zawsze na czas (podstawa+premia),
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie, będącej liderem branży FMCG,
  • przyjazną atmosferę oraz wsparcie w procesie adaptacji.

Zadania na stanowisku:

  • kompletacja i dekompletacja towaru,
  • prace magazynowe.

Nasze oczekiwania:

  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub otwartość do jej wykonania,
  • gotowość do pracy zmianowej w przedziale czasowym ustalonym z osobą zarządzającą zespołem.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna

  1. Administratorem danych osobowych jest Iglotex Dystrybucja Polska Sp. z o.o. ul. Polska 20, 81-339 Gdynia.
  2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.