Maszynista Chłodniczy (Gdynia)

Region
woj. pomorskie
Miejsce pracy
Gdynia
Dział
Logistyka

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zawsze na czas (podstawa+premia),
  • kompleksowe wsparcie w procesie wdrożenia,
  • możliwość rozwoju swoich umiejętności oraz poszerzania wiedzy z zakresu chłodnictwa,
  • dostęp do pakietu prywatnej opieki medycznej,
  • dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie.

Zadania na stanowisku:

  • nadzór i bieżąca eksploatacja maszynowni chłodniczej,
  • obsługa oraz utrzymanie prawidłowego stanu technicznego urządzeń chłodniczych.

Kandydat, którego szukamy:

  • posiada wykształcenie zawodowe, techniczne,
  • wykazuje się podstawową wiedzą z zakresu chłodnictwa,
  • ma doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • posiada aktualną książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • jest gotowy do pracy w ruchu ciągłym (system zmianowy) oraz w zmiennych warunkach atmosferycznych (chłodnia),
  • jest osobą komunikatywną, zaangażowaną, dokładną i odpowiedzialną.

Dodatkowym atutem będą uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń i instalacji chłodniczych.

 Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Klauzula informacyjna

  1. Administratorem danych osobowych jest Igloport Sp. z o.o., ul. Polska 20, 81-339 Gdynia.
  2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.