Mechanik Maszyn i Urządzeń Przemysłowych (Tarnów)

Region
woj. małopolskie
Miejsce pracy
Tarnów
Dział
Produkcja

Zadania na stanowisku:

  • nadzór nad stanem technicznym maszyn i urządzeń,
  • usuwanie awarii i usterek oraz konserwacja urządzeń,
  • wykonywanie przeglądów okresowych zgodnie z dokumentacją,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilne zatrudnienie w ogólnopolskiej firmie, będącej liderem w swojej branży,
  • możliwość skorzystania z bogatej oferty benefitów, m.in. pakietu prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie, i in.

Stawiając na Ciebie oczekujemy, że będziesz osobą, która:

  • posiada wykształcenie zawodowe lub techniczne (mile widziany kierunek: mechanik/elektromechanik),
  • ma doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Dziale Utrzymania Ruchu (mile widziane),
  • wykazuje się znajomością zagadnień mechaniki i automatyki maszyn,
  • jest gotowa do pracy w systemie zmianowym (4 brygadowym),
  • posiada uprawnienia SEP „E” do 1 kV (mile widziane).

Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Spółka zatrudniająca: P.P.CH.Fritar S.A., ul. Sadowa 29, 33-102 Tarnów.