Młodszy Kontroler Finansowy (Gdynia)

Region
woj. pomorskie
Miejsce pracy
Gdynia
Dział
Kontroling

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wsparcie w procesie adaptacji,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • przyjazną atmosferę,
  • współpracę z liderem rynku FMCG,
  • możliwość skorzystania z wielu benefitów: platformy zakupowej MyBenefit, pakietu prywatnej opieki medycznej oraz grupowego ubezpieczenia na życie.

Twoje zadania:

  • współudział w procesie budżetowania oraz raportowanie i analiza wykonania planu budżetu,
  • współudział w procesie zamknięcia miesiąca oraz raportowania wyników,
  • kalkulacja kosztów wytworzenia produktów,
  • współpraca w tworzeniu i rozwoju narzędzi controllingowych,
  • współudział w przygotowywaniu okresowych/ad hoc analiz, raportów finansowych.

Zapraszamy, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Finanse, Ekonomia),
  • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane),
  • posiadasz wiedzę z zakresu rachunkowości zarządczej i finansowej, finansów przedsiębiorstwa,
  • posiadasz praktyczną znajomość pakietu MS Office, szczególnie tym Excel,
  • wykazujesz się wysoko rozwiniętymi umiejętnościami analitycznymi, zdolnościami interpersonalnymi oraz wysoką kulturą osobistą.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnoprawności.

Klauzula informacyjna:

  1. Administratorem danych osobowych jest Iglotex Dystrybucja Polska Sp. z o.o. ul. Polska 20, 81-339 Gdynia.
  2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.