Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń Produkcji (Skórcz)

Region
woj. pomorskie
Miejsce pracy
Skórcz
Dział
Produkcja

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ogólnopolskiej firmie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wsparcie w procesie adaptacji
  • przyjazną atmosferę,
  • współpracę z liderem rynku FMCG,
  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej oraz grupowego ubezpieczenia na życie.

Zadania na stanowisku:

  • rozliczanie oraz kontrola zużycia materiałów, surowców i opakowań,
  • sporządzanie dokumentacji firmowej (raporty, sprawozdania, zestawienia),
  • pozyskiwanie danych do analiz i weryfikacja ich zgodności,
  • raportowanie parametrów zużyć i odchyleń surowców i materiałów.

Kandydat którego szukamy:

  • ma wykształcenie min. średnie,
  • posiada doświadczenie w obszarze wprowadzania i analizy danych (mile widziane),
  • wykazuje się bardzo dobrą znajomością pakietu Office (w szczególności Excel),
  • posiada umiejętność myślenia analitycznego,
  • jest gotowy do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym, od poniedziałku do piątku (sporadycznie również w soboty – w zależności od harmonogramu produkcji),
  • jest komunikatywny i sumienny.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Klauzula informacyjna

  1. Administratorem danych osobowych jest Iglotex Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. ul. Leśna 2, 83-220 Skórcz.
  2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.