Operator Urządzeń Pakujących (Zakład Produkcyjny w Tarnowie)

Region
woj. małopolskie
Miejsce pracy
Tarnów
Dział
Produkcja

Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny w Tarnowie (produkcja mączno-ziemniaczana)

Oferujemy

  • wynagrodzenie zawsze na czas (podstawa+premia),
  • możliwość zdobycia doświadczenia,
  • wdrożenie w obowiązki na stanowisku,
  • możliwość skorzystania z bogatej oferty benefitów, m.in. platformy zakupowej MyBenefit, pakietu prywatnej opieki medycznej, programu MultiSport, grupowego ubezpieczenia na życie, dofinansowania do wczasów i in.,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową.

Zadania na stanowisku:

  • przygotowanie stanowiska pracy,
  • ustawianie parametrów maszyn,
  • obsługa i nadzorowanie pracy podległych maszyn i urządzeń.

Nasze oczekiwania

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze urządzeń pakujących,
  • mile widziana znajomość systemów pakujących oraz obsługi komputera,
  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczne, bądź gotowość do jej wyrobienia,
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV.

Zainteresowany/a? - aplikuj, dołącz do Nas!

Spółka zatrudniająca: Iglotex CUW Sp. z o.o., ul. Leśna 2, 83-220 Skórcz.