Operator Wózka Widłowego (Tarnów Lewil)

Region
woj. małopolskie
Miejsce pracy
Tarnów
Dział
Produkcja

Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny w Tarnowie przy ul. Sadowa 29

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ogólnopolskiej firmie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zawsze na czas,
  • gwarancję bezpłatnych, ciepłych posiłków regeneracyjnych oraz odzieży roboczej,
  • wsparcie w procesie adaptacji,
  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej oraz grupowego ubezpieczenia na życie.

Zadania na stanowisku:

  • dowóz komponentów do uruchomionych zleceń,
  • zdawanie jednostek paletowych z półproduktem lub wyrobem gotowym do magazynu mrożonego,
  • zabezpieczanie transportowanych komponentów przed zniszczeniem i uszkodzeniem.

Nasze oczekiwania:

  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych,
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne,
  • gotowość do pracy w mikroklimacie zmiennym (mroźnia)
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, ciągłym.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Klauzula informacyjna

  1. Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego „LEWIL IGLOKRAK” sp. z o.o. ul. Sadowa 29, 33-102 Tarnów.
  2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.