Pracownik Laboratorium R&D (Skórcz)

Region
woj. pomorskie
Miejsce pracy
Skórcz
Dział
Produkcja

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju,
  • wsparcie w procesie adaptacji,
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej,
  • ofertę grupowego ubezpieczenia na życie.

Zadania na stanowisku:

  • przygotowywanie prób technologicznych, sosów, topingów,
  • ocena próbek surowców,
  • nadzór nad próbami przechowalniczymi,
  • nadzór nad próbkami surowców,
  • dbałość o ład i porządek w chłodziarkach i zamrażarkach z próbami.

Kandydat którego szukamy:

  • posiada wykształcenie średnie (mile widziane gastronomia lub pokrewne),
  • ma doświadczenie w pracy w branży gastronomicznej (mile widziane),
  • wykazuje się zapałem do gotowania oraz umiejętnością przygotowywania potraw zgodnie z przepisem,
  • jest osobą dokładną, odpowiedzialną, odznaczającą się poczuciem estetyki,
  • w rzadkich przypadkach jest gotowy do pracy w godzinach popołudniowych oraz w niektóre soboty.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Klauzula informacyjna

  1. Administratorem danych osobowych jest Iglotex Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. ul. Leśna 2, 83-220 Skórcz.
  2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.