Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu (Żywiec i okolice)

Region
woj. śląskie
Miejsce pracy
Żywiec
Dział
Sprzedaż

Mamy Tobie do zaoferowania:

  • stabilną pracę w ogólnopolskiej firmie,
  • wynagrodzenie zawsze na czas (podstawa+premia),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • współpracę z liderami rynku FMCG,
  • możliwość skorzystania z bogatej oferty benefitów, m.in. platformy kafeteryjnej, karty MultiSport, pakietu prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie, dofinansowania do wypoczynku i in.

Twoje zadania:

  • budowanie i rozwijanie relacji z Klientami w kanale detalicznym,
  • fachowa obsługa i doradztwo dla Klientów,
  • aktywna sprzedaż na obsługiwanym terenie (Żywiec i okolice),
  • realizacja zadań zwiększających sprzedaż i optymalizujących osiągane wyniki,
  • monitorowanie terminowego spływu należności.

Zapraszamy, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG,
  • wykazujesz się znajomością lokalnego rynku sprzedaży,
  • posiadasz wysokie umiejętności w obszarze technik sprzedaży i negocjacji,
  • masz czynne prawo jazdy kat. B,
  • posiadasz aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub gotowość do ich wykonania,
  • masz wykształcenie minimum średnie,
  • jesteś osobą samodzielną, dynamiczną, ambitną i zaangażowaną w realizację powierzonych zadań.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Spółka zatrudniająca: Iglotex Kraków Sp. z o.o. Filia Bielsko, ul.Witosa 10, 43-300 Bielsko-Biała.