Przedstawiciel Handlowy ds. Gastronomii (Gdynia)

Region
woj. Pomorskie
Miejsce pracy
Gdynia
Dział
Sprzedaży Regionalnej - Gastronomia

Obsługiwany obszar: Gdynia i okolice.

Stanowisko podlegające pod Oddział mieszczący się w Gdyni.

Zadania na stanowisku:

  • budowanie i rozwijanie relacji z Klientami w kanale gastronomicznym,
  • fachowa obsługa i doradztwo kulinarne dla partnerów biznesowych,
  • aktywna sprzedaż oraz pozyskiwanie nowych zamówień w sektorze HoReCa,
  • realizacja zadań zwiększających sprzedaż i optymalizujących osiągane wyniki,
  • monitorowanie terminowego spływu należności.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, w branży gastronomicznej,
  • znajomość lokalnego rynku gastronomicznego HoReCa,
  • wysokie umiejętności w obszarze technik sprzedaży,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • wykształcenie co najmniej średnie (mile widziane kierunki gastronomiczne),
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub gotowość do ich wykonania,
  • samodzielność, dynamiczność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań.

 Możemy Ci zaoferować:

  • pracę dla lidera branży o rozpoznawalnej i silnej marce,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • kompleksowy program wdrożeniowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dostęp do prywatnej oferty medycznej,
  • ofertę grupowego ubezpieczenia na życie,
  • możliwość przystąpienia do PPE.

 Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

  1. Administratorem danych osobowych jest Iglotex Dystrybucja Polska Sp. z o.o. ul. Polska 20, 81-339 Gdynia.
  2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.
  3. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadkach wskazanych przepisami prawa osobom, których dane dotyczą, przysługuje także prawo usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.