Specjalista ds. Eksportu (Skórcz)

Region
woj. pomorskie
Miejsce pracy
Skórcz
Dział
Sprzedaż

Miejsce pracy: Skórcz

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ogólnopolskiej firmie w oparciu o umowę o pracę,
  • wsparcie w procesie adaptacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę,
  • współpracę z liderem rynku FMCG,
  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej oraz grupowego ubezpieczenia na życie.

Twoje zadania:

  • bieżąca współpraca z poszczególnymi działami firmy w zakresie realizacji sprzedaży eksportowej,
  • sporządzanie analiz i raportów na wewnętrzne potrzeby firmy oraz monitorowanie działań konkurencji,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi,
  • poszukiwanie nowych kanałów dystrybucji i współpraca w ramach aktualnych.

Zapraszamy, jeśli:

  • masz min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w branży spożywczej),
  • posiadasz wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe (preferowane kierunku: Zarządzanie, Ekonomia),
  • wykazujesz się bardzo dobrą znajomością języka angielskiego,
  • masz praktyczną znajomość obsługi programów pakietu MS Office, w tym Excel,
  • posiadasz umiejętność pracy w zespole, jesteś osobą komunikatywną i zaangażowaną.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnoprawności.

Klauzula informacyjna

  1. Administratorem danych osobowych jest Iglotex S.A. ul. Leśna 2, 83-220 Skórcz.
  2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.