Specjalista ds. Kadr i Płac (Skórcz)

Region
woj. pomorskie
Miejsce pracy
Skórcz
Dział
Kadry i Płace

Miejsce pracy: Skórcz

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • wsparcie w procesie adaptacji oraz przyjazną atmosferę,
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej,
  • ofertę grupowego ubezpieczenia na życia.

Zadania na stanowisku:

  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej oraz administrowanie innymi dokumentami związanymi z obsługą płacową pracowników i zleceniobiorców,
  • obsługę kadrowo-płacową (w tym sporządzanie list płac i sprawozdawczości urzędniczej),
  • sporządzanie umów o pracę i świadectw pracy,
  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach.

Kandydat którego szukamy:

  • posiada doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku,
  • wykazuje się praktyczną wiedzą w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • posiada doświadczenie w obsłudze programów kadrowo – płacowych,
  • wykazuje się bardzo dobrą znajomością MS Office (w szczególności Excel),
  • posiada wykształcenie co najmniej średnie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Klauzula informacyjna

  1. Administratorem danych osobowych jest Iglotex Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. ul. Leśna 2, 83-220 Skórcz.
  2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.