Specjalista ds. Obsługi Klienta (Olsztyn)

Region
woj. warmińsko-mazurskie
Miejsce pracy
Olsztyn
Dział
Logistyka

Zadania na stanowisku:

  • wprowadzanie i administrowanie zamówieniami sprzedażowymi oraz przyjmowanie dostaw w systemie;
  • tworzenie oraz ewidencjonowanie dokumentów sprzedażowych (FV, WZ, KP, korekty);
  • bezpośrednia oraz telefoniczna obsługa Klienta, obsługę kasowa;
  • tworzenie listów przewozowych dla kierowców;
  • koordynowanie obrotem sprzętu chłodniczego;
  • prowadzenie ewidencji oraz inwentaryzacji sprzętu.

Poszukujemy osoby, która:

  • posiada wykształcenie minimum średnie;
  • ma doświadczenie w pracy biurowej;
  • wykazuje się praktyczną znajomością obsługi programów pakietu MS Office;
  • jest gotowa do pracy w systemie trzyzmianowym;
  • cechuje się komunikatywnością i umiejętnością pracy w zespole.

Oferujemy miejsce pracy, w którym otrzymasz:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • możliwość skorzystania z bogatej oferty benefitów, m.in. platformy kafeteryjnej, karty MultiSport, pakietu prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie, dofinansowania do wypoczynku i in.

Zapraszamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Spółka zatrudniająca: Iglotex Dystrybucja Sp. z o.o. filia Olsztyn, ul. Jagiellończyka 38c, 10-062 Olsztyn.