Specjalista ds. Zakupu Opakowań (Skórcz)

Region
woj. pomorskie
Miejsce pracy
Skórcz
Dział
Produkcja

Możemy Ci zaoferować:

  • stabilną pracę w ogólnopolskiej, rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wsparcie w procesie adaptacji,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • przyjazną atmosferę,
  • współpracę z liderem rynku FMCG,
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej,
  • dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie.

Twoje zadania:

  • planowanie, realizacja oraz nadzór nad procesem zakupu materiałów opakowaniowych używanych do produkcji, kalkulacja kosztów produktów,
  • analiza potrzeb produkcyjnych i monitorowanie planów sprzedaży oraz poziomu zapasów materiałów do zapewnienia ciągłości produkcji,
  • monitorowanie, analiza i bieżąca aktualizacja informacji o rynku dostawców w podległych kategoriach zakupowych celem inicjowania oraz realizacji działań doskonalących w obszarze zakupów,,
  • zarządzanie bazą dostawców i indeksów materiałów opakowaniowych,
  • przygotowywanie zestawień oraz analiz, raportowanie.

Zapraszamy, jeśli:

  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w branży spożywczej),
  • znajomość procesów zakupowych i magazynowych,
  • doświadczenie zawodowe w obszarze wdrażania opakowań oraz podstawową wiedzę z zakresu technik druku, poligrafii (mile widziane),
  • umiejętności negocjacyjne,
  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe: materiałoznawstwo, poligrafia, papiernictwo lub pokrewne),
  • praktyczna znajomość programów pakietu MS Office,
  • dokładność, komunikatywność oraz zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację.

Zapraszamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

 Klauzula informacyjna

  1. Administratorem danych osobowych jest Iglotex Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. ul. Leśna 2, 83-220 Skórcz.
  2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.
  3. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadkach wskazanych przepisami prawa osobom, których dane dotyczą, przysługuje także prawo usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.