Specjalista ds. Zarządzania Łańcuchem Dostaw (Białystok)

Region
woj. Podlaskie
Miejsce pracy
Białystok
Dział
Zarządzania Łańcuchem Dostaw

Zadania na stanowisku:

  • bieżące dbanie o dostępność towarów na powierzonym oddziale,
  • przygotowanie i składanie zamówień u dostawców,
  • analizę stanów magazynowych i planowanie zapasów,
  • optymalizację kosztów transportu i składowania,
  • realizację procesów związanych z zakupami i ich redystrybucją.

Zapraszamy, jeśli:

  • posiadasz praktyczną znajomość systemów informatycznych (w tym klasy ERP),
  • biegle obsługujesz pakiet MS Office (Excel),
  • masz umiejętność analitycznego myślenia i interpretacji danych liczbowych,
  • masz wykształcenie co najmniej średnie
  • posiadasz minimum rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w Dziale Łańcucha Dostaw/ Dziale Zakupów lub w gospodarce magazynowej (mile widziane).

Możemy Ci zaoferować:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość podjęcia pracy hybrydowej po etapie wdrożenia,
  • kompleksowy program wdrożeniowy oraz przyjazną atmosferę,
  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej,
  • ofertę grupowego ubezpieczenia na życie,
  • możliwość przystąpienia do PPE.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

  1. Administratorem danych osobowych jest Iglotex Dystrybucja Polska Sp. z o.o. ul. Polska 20, 81-339 Gdynia.
  2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.
  3. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadkach wskazanych przepisami prawa osobom, których dane dotyczą, przysługuje także prawo usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.