Technolog ds. opakowań i znakowania żywności (Skórcz)

Region
woj. pomorskie
Miejsce pracy
Skórcz
Dział
Produkcja

Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny w Skórczu

Oferujemy:

  • stabilną pracę w ogólnopolskiej, rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wsparcie w procesie adaptacji,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • przyjazną atmosferę,
  • współpracę z liderem rynku FMCG,
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej,
  • dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prób pakowania na poziomie laboratorium oraz na produkcji,
  • opracowywanie i zbieranie informacji niezbędnych do tworzenia bazy danych dot. komponentów opakowaniowych,
  • współpracę przy tworzeniu i akceptacji specyfikacji opakowań,
  • udział w przygotowaniu i przeprowadzaniu prób produkcyjnych oraz wdrażaniu nowych produktów,
  • prowadzenie dokumentacji bieżących prób oraz ocena opakowań,
  • nadzór nad próbami komponentów opakowaniowych oraz próbami przechowalniczymi,
  • weryfikację danych na opakowaniach oraz tworzenie różnego rodzaju etykiet zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • wyliczanie wartości odżywczych produktów.

Kandydat, którego szukamy:

  • ma doświadczenie w pracy jako Technolog opakowań w branży FMCG,
  • posiada wykształcenie wyższe (Towaroznawstwo/Technologia Żywności lub pokrewne),
  • wykazuje się praktyczną znajomością zasad i przepisów prawa żywnościowego,
  • ma doświadczenie z zakresu przeprowadzania prób pakowania na maszynach paczkujących,
  • posiada wiedzę lokalnego rynku żywności (potrzeby konsumenckie, trendy spożywcze itp.),
  • wykazuje się znajomością maszyn używanych do pakowania w przemyśle spożywczym,
  • posiada praktyczną znajomość programów pakietu MS Office,
  • jest gotów do wykonywania prób również w godzinach popołudniowych,
  • ma czynne prawo jazdy kat. B,
  • posiada aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub wykazuje gotowość do ich wykonania,
  • jest osobą komunikatywną, zorganizowaną, zaangażowaną oraz chętnie współpracującą w zespole.

    Dodatkowo docenimy znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

    Zapraszamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna

  1. Administratorem danych osobowych jest Iglotex S.A. ul. Leśna 2, 83-220 Skórcz.
  2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.