Technolog (Skórcz)

Region
woj. pomorskie
Miejsce pracy
Skórcz
Dział
Produkcja

Twoje zadania:

  • projektowanie, nadzór oraz optymalizacja procesów technologicznych,
  • wdrażanie nowych produktów,
  • testowanie i dobór surowców, półproduktów oraz innych materiałów,
  • przygotowywanie dokumentacji jakościowo - produkcyjnej dla wdrażanych produktów,
  • identyfikacja i eliminacja problemów w procesie produkcyjnym.

Zapraszamy, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku Technologa,
  • masz wykształcenie wyższe (Technologia Żywności/Towaroznawstwo/Biotechnologia/pokrewne),
  • wykazujesz znajomość środowiska MS Office,
  • jesteś kreatywny/a,
  • wykazujesz umiejętność pracy w zespole i sumienność w wykonywaniu działań operacyjnych,
  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym (mile widziane),
  • masz doświadczenie w obsłudze systemów klasy ERP (mile widziane).

Oferujemy:

  • stabilną pracę w ogólnopolskiej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • współpracę z liderem rynku FMCG,
  • możliwość skorzystania z wielu benefitów: platformy zakupowej MyBenefit, pakietu prywatnej opieki medycznej oraz grupowego ubezpieczenia na życie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnoprawności.

Klauzula informacyjna

  1. Administratorem danych osobowych jest Iglotex S.A. ul. Leśna 2, 83-220 Skórcz.
  2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.