Zastępca Głównego Księgowego (Białystok)

Region
woj. podlaskie
Miejsce pracy
Białystok
Dział
Back Office

Miejsce pracy: Białystok

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ogólnopolskiej firmie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • indywidualny program wdrożeniowy,
  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej,
  • dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie.

Zadania na stanowisku:

  • kontrola nad dekretowaniem i wprowadzaniem danych do systemu księgowego,
  • terminowe, rzetelne i kompletne sporządzanie SF miesięcznych, kwartalnych i rocznego,
  • składanie deklaracji podatkowych oraz innych informacji sprawozdawczych CIT, GUS,
  • analiza i kontrola kont księgowych,
  • terminowe, rzetelne i kompletne prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • koordynowanie procesu zamknięcia ksiąg.

Kandydat, którego szukamy:

  • posiada wykształcenie wyższe kierunkowe (Ekonomia, Finanse, Rachunkowość),
  • ma minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze rachunkowości/księgowości na podobnym stanowisku,
  • wykazuje się praktyczną znajomością przepisów z zakresu prawa podatkowego
    i rachunkowego oraz umiejętnością ich prawidłowego interpretowania i stosowania,
  • posiada praktyczną znajomość programów księgowych, MS Dynamics AX 2012 oraz MS Office,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu IScala.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Zapraszamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Klauzula informacyjna

  1. Administratorem danych osobowych jest Iglotex – Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. ul. Leśna 2, 83-220 Skórcz.
  2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.