Iglotex nagrodzony przez Zarząd Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Iglotex nagrodzony przez Zarząd Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Dnia 22 stycznia 2020 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spotkaniu noworocznym organizowanym w Warlubiu dla Inwestorów przez Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną Sp. z o.o.. Nasza dotychczasowa współpraca ze Strefą została dostrzeżona przez Zarząd PSSE. IGLOTEX S.A., na ręce Pana Tadeusza Włodarczyka, przewodniczącego Rady Nadzorczej GK Iglotex S.A., otrzymał doroczną nagrodę  za najwyższe nakłady inwestycyjne na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Dziękujemy bardzo za uznanie!

Galeria

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. lubelskie
dział:
Logistyka
region:
woj. śląskie
dział:
Logistyka

Aktualności

17 lutego 2020, drużyna Culinary Team of Poland sponsorowana przez Iglotex, zdobyła brązowy medal w kategorii dań regionalnych, podczas jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń kulinarnych na świecie – Międzynarodowej Olimpiady Kulinarnej.
24 lutego 2020
W dniach 14-19 lutego 2020, odbędzie się jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń kulinarnych na świecie – Międzynarodowa Olimpiada Kulinarna. Polską reprezentację na tych zawodach sponsoruje m.in. firma Iglotex!
14 lutego 2020
Z okazji tegorocznego Dnia Bez Oleju Palmowego na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu po raz kolejny zorganizowany został cykl wykładów pt. "Olej palmowy - fakty i mity"...
3 lutego 2020