Aktualności

Wspólnie z Energylandią, największym parkiem rozrywki w Polsce i jednym z największych w Europie, stworzyliśmy pizzę DUO SALAMI, która rozkręca kubki smakowe niczym ekscytujący rollercoaster!

2 kwietnia 2024

Jak co roku, w ramach wielkanocnej akcji charytatywnej "Zajączek", przygotowaliśmy świąteczne niespodzianki dla najmłodszych...

29 marca 2024

Z przyjemnością informujemy, że od 25 lutego dołączyły do kampanii reklamowej marki Proste Historie nowe formaty TV - billboardy sponsorskie promujące kategorię zup! 

25 lutego 2024

Z dumą ogłaszamy, że właśnie wystartowała najnowsza kampania reklamowa promująca "Warzywa na patelnię" Proste Historie.

5 lutego 2024

Z radością prezentujemy kolejną nowość w ofercie marki Proste Historie! Do chrupiących Fryteczek Proste Historie i Psi Patrol dołączają teraz PIEROGI w czterech wyjątkowych smakach, stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych konsumentach!

2 lutego 2024

Dnia 7 stycznia 2024 roku zainaugurowaliśmy naszą nową kampanię reklamową, promującą kategorię pierogów chłodzonych...

7 stycznia 2024

Jako jedni z wystawców, przygotowaliśmy dla naszych gości specjalne stoisko, na którym królowały nasze niezrównane świąteczne pierogi i uszka Proste Historie...

11 grudnia 2023

Grupa Kapitałowa Iglotex została laureatem XVIII edycji prestiżowego plebiscytu ORZEŁ POMORSKI 2023, zdobywając nagrodę w kategorii "Społeczna Odpowiedzialność Biznesu"!

5 grudnia 2023

Strony

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. warmińsko-mazurskie
dział:
Logistyka Regionalna
region:
woj. małopolskie
dział:
Biuro Wsparcia Sprzedaży
region:
woj. Podlaskie
dział:
Biuro Wsparcia Sprzedaży
region:
woj. pomorskie
dział:
Zakupów