Iglotex nagrodzony w konkursie Lodołamacze 2020

Iglotex nagrodzony w konkursie Lodołamacze 2020

W XV Edycji Konkursu Lodołamacze 2020, nagrody za wrażliwość społeczną otrzymały firmy z Pomorza, Kujaw, Podlasia oraz Warmii i Mazur. W zaszczytnym gronie laureatów znalazła się również nasza firma, zdobywając III miejsce i brązowy medal w kategorii Zakład Pracy Chronionej. Uroczysta gala konkursowa odbyła się w Gdańsku w Filharmonii Bałtyckiej dnia 29.09.2020 r., a nagrodę w imieniu firmy odebrała Hanna Kotlewska, Dyrektor Kadr i Płac Grupy Kapitałowej Iglotex.

„Lodołamacze” to ogólnopolska kampania społeczna, która docenia wkład pracodawców i instytucji w działania na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Wśród firm co roku, już od 15 lat są wyróżniani pracodawcy wrażliwi społecznie, którzy tworzą przyjazne im warunki i miejsca pracy. Dodatkowo co roku nagradzane są też instytucje publiczne, szkoły czy osoby, które podejmują pozytywne działania i ułatwiają codzienne funkcjonowanie osobom z niepełnosprawnościami. Więcej informacji o kampanii na stronie www.lodolamacze.info.pl

Dziękujemy bardzo za uznanie i wybór naszej firmy!

Galeria

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. Mazowieckie
dział:
Sprzedaż Regionalna - Gastronomia
region:
woj. Małopolskie
dział:
Biuro Obsługi Klienta
region:
woj. Cała polska
dział:
Sprzedaży w Kanale Nowoczesnym
region:
woj. warmińsko-mazurskie
dział:
Logistyka Regionalna

Aktualności

Wielka inicjatywa bezpieczeństwa trafia w samo serce naszej siedziby!
4 października 2023
Prestiżowa nagroda Dziennika Bałtyckiego w rękach Macieja Włodarczyka, Prezesa Zarządu naszej firmy!
3 października 2023
Już po raz trzeci przystępujemy do plebiscytu Supermeni Jakości w kategorii BEZPIECZEŃSTWO (duża firma), jako organizacja wspierająca systemowe działania biznesowe.
28 września 2023