Iglotex nagrodzony w konkursie Lodołamacze 2020

Iglotex nagrodzony w konkursie Lodołamacze 2020

W XV Edycji Konkursu Lodołamacze 2020, nagrody za wrażliwość społeczną otrzymały firmy z Pomorza, Kujaw, Podlasia oraz Warmii i Mazur. W zaszczytnym gronie laureatów znalazła się również nasza firma, zdobywając III miejsce i brązowy medal w kategorii Zakład Pracy Chronionej. Uroczysta gala konkursowa odbyła się w Gdańsku w Filharmonii Bałtyckiej dnia 29.09.2020 r., a nagrodę w imieniu firmy odebrała Hanna Kotlewska, Dyrektor Kadr i Płac Grupy Kapitałowej Iglotex.

„Lodołamacze” to ogólnopolska kampania społeczna, która docenia wkład pracodawców i instytucji w działania na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Wśród firm co roku, już od 15 lat są wyróżniani pracodawcy wrażliwi społecznie, którzy tworzą przyjazne im warunki i miejsca pracy. Dodatkowo co roku nagradzane są też instytucje publiczne, szkoły czy osoby, które podejmują pozytywne działania i ułatwiają codzienne funkcjonowanie osobom z niepełnosprawnościami. Więcej informacji o kampanii na stronie www.lodolamacze.info.pl

Dziękujemy bardzo za uznanie i wybór naszej firmy!

Galeria

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. zachodniopomorskie
dział:
Sprzedaż
region:
woj. wielkopolskie
dział:
Logistyka
region:
woj. pomorskie
dział:
Kontroling
region:
woj. zachodniopomorskie
dział:
Logistyka

Aktualności

Z dumą i przyjemnością informujemy, iż "Pyzy z mięsem 450 g" Proste Historie zostały wyróżnione prestiżowym tytułem Hit Handlu 2021, jako najlepiej sprzedający się produkt w kategorii Mrożone Dania Mączne.
15 czerwca 2021
Tegoroczną edycję imprezy zainaugurował bieg w Gniewie.
1 czerwca 2021
Z wielkim zadowoleniem ogłaszamy, iż marka Proste Historie zdobyła po raz kolejny cenne wyróżnienie w plebiscycie “Złoty Paragon 2021 – Nagroda Kupców Polskich“...
25 maja 2021