Proste Historie i Energylandia łączą siły!

Proste Historie i Energylandia łączą siły!

Nowość! Wspólnie z Energylandią, największym parkiem rozrywki w Polsce i jednym z największych w Europie, stworzyliśmy pizzę DUO SALAMI Proste Historie, która rozkręca kubki smakowe niczym ekscytujący rollercoaster!

Pizza Duo Salami Proste Historie, to połączenie dwóch rodzajów soczystego salami, delikatnej mozzarelli oraz złocistej kukurydzy i papryki. Wszystko to na lekkim i puszystym cieście, z sosem ze świeżo przetartych pomidorów. ️

Nasza nowa pizza, to jednak coś więcej, niż pyszne doznania. To także szansa na wygranie fantastycznych nagród! Od 15 kwietnia 2024 r. rusza bowiem HYPERloteria, w której do wygrania będą bilety do Energylandii oraz codzienne nagrody pieniężne! Regulamin i zasady loterii dostępne są na stronie: hyperloteria.pl

Już teraz spróbujcie naszą pizzę Duo Salami i podążajcie za smakowitą przygodą, która zabierze Was prosto do Energylandii - królestwa rollercoasterów i doskonałej zabawy!

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. Cała Polska
dział:
Kontroling
region:
woj. Śląskie
dział:
DZIAŁ SPRZEDAŻY W KANALE NOWOCZESNYM
region:
woj. pomorskie
dział:
Exportu
region:
woj. pomorskie
dział:
Exportu

Aktualności

Wspólnie z Energylandią, największym parkiem rozrywki w Polsce i jednym z największych w Europie, stworzyliśmy pizzę DUO SALAMI, która rozkręca kubki smakowe niczym ekscytujący rollercoaster!
2 kwietnia 2024
Jak co roku, w ramach wielkanocnej akcji charytatywnej "Zajączek", przygotowaliśmy świąteczne niespodzianki dla najmłodszych...
29 marca 2024
Z przyjemnością informujemy, że od 25 lutego dołączyły do kampanii reklamowej marki Proste Historie nowe formaty TV - billboardy sponsorskie promujące kategorię zup! 
25 lutego 2024