Iglotex sponsorem IX Mistrzostw w Grillowaniu na Kociewiu

Iglotex był sponsorem "IX Mistrzostw w Grillowaniu na Kociewiu", które odbyły się 03.08.2019 r. na stadionie miejskim w Czarnej Wodzie.  W tym roku w konkursie kulinarnym wzięło udział siedem dwuosobowych drużyn. Zespoły grillowały potrawy w dwóch kategoriach „Mięsnej” – z dowolnym rodzajem mięsa oraz  „Co kto lubi” – grillowanie warzyw, owoców, deserów, ryb, serów itp. Tytuł Mistrza Grilla na Kociewiu 2019  zdobyła drużyna „Czerwono-Czarnych”, w składzie Ewa i Krzysztof Ćwiklińscy. Drugie i trzecie miejsce zajęły drużyny Koła Gospodyń Wiejskich z Osiecznej. Jury przyznało również nagrody specjalne Paniom z drużyny „Amatorki”. Nie zabrakło też atrakcji dla dzieci, dla najmłodszych przygotowano zamki dmuchane oraz strefę,  w której odbywały się zabawy plastyczne i kociewskie zawody sportowe. Podczas festynu wystąpiły również zespoły muzyczne Stonehange oraz Nagła Zmiana Klimatu.
Dziękujemy organizatorom za wspaniałą imprezę!

Galeria

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. śląskie
dział:
Logistyka
region:
woj. pomorskie
dział:
Logistyka
region:
woj. podlaskie
dział:
Sprzedaż
region:
woj. mazowieckie
dział:
Logistyka

Aktualności

Prace budowlano-motażowe postępują w bardzo szybkim tempie - coraz bliżej do uruchomienia zakładu produkcyjnego i oddziału dystrybucyjnego w Skórczu! 
22 lipca 2020
W dniu 01.07.2020 r. mieliśmy ogromną przyjemność i zaszczyt przyłączyć się do fenomenalnej akcji charytatywnej Gaszyn Challenge, do której zostaliśmy nominowani przez...
3 lipca 2020
W ostatnich dniach bardzo wiele działo się na budowie. Prace idą pełną parą i zgodnie z harmonogramem...
2 lipca 2020