Iglotex sponsorem IX Mistrzostw w Grillowaniu na Kociewiu

Iglotex był sponsorem "IX Mistrzostw w Grillowaniu na Kociewiu", które odbyły się 03.08.2019 r. na stadionie miejskim w Czarnej Wodzie.  W tym roku w konkursie kulinarnym wzięło udział siedem dwuosobowych drużyn. Zespoły grillowały potrawy w dwóch kategoriach „Mięsnej” – z dowolnym rodzajem mięsa oraz  „Co kto lubi” – grillowanie warzyw, owoców, deserów, ryb, serów itp. Tytuł Mistrza Grilla na Kociewiu 2019  zdobyła drużyna „Czerwono-Czarnych”, w składzie Ewa i Krzysztof Ćwiklińscy. Drugie i trzecie miejsce zajęły drużyny Koła Gospodyń Wiejskich z Osiecznej. Jury przyznało również nagrody specjalne Paniom z drużyny „Amatorki”. Nie zabrakło też atrakcji dla dzieci, dla najmłodszych przygotowano zamki dmuchane oraz strefę,  w której odbywały się zabawy plastyczne i kociewskie zawody sportowe. Podczas festynu wystąpiły również zespoły muzyczne Stonehange oraz Nagła Zmiana Klimatu.
Dziękujemy organizatorom za wspaniałą imprezę!

Galeria

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. lubelskie
dział:
Logistyka
region:
woj. pomorskie
dział:
Logistyka
region:
woj. zachodniopomorskie
dział:
Sprzedaż
region:
woj. małopolskie
dział:
Produkcja

Aktualności

Jedyna taka zupa na rynku. Odkryj już dziś jej niezwykłą smakowitość!
11 września 2019
W dniu 18.08.2019 r. w Pączewie odbyły się emocjonujące zawody motocrossowe. Jednym z oficjalnych partnerów imprezy była firma Iglotex.
22 sierpnia 2019
Iglotex był sponsorem IX Mistrzostw w Grillowaniu na Kociewiu, które odbyły się 03.08.2019 r. w Czarnej Wodzie.
13 sierpnia 2019