Informacja o przetwarzaniu danych

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w związku z połączeniem Iglotex – Łukasz sp. z o. o. z siedzibą w Porosłach
oraz Iglotex Kraków sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni

 

Niniejsza informacja skierowana jest do osób, których dane były przetwarzane przez Iglotex – Łukasz sp. z o.o. z siedzibą w Porosłach.

W związku z połączeniem spółki Iglotex Kraków sp. z o.o. jako spółką przejmującą oraz Iglotex – Łukasz sp. z o.o. jako spółką przejmowaną, informujemy, że z dniem 1.10.2019 r. nastąpiła zmiana Administratora Państwa danych osobowych. W związku z połączeniem spółek, nowym Administratorem Państwa danych z mocy prawa stał się Iglotex Kraków sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, ul. Polska 20, 81-339 Gdynia, który na mocy przejęcia wszedł w posiadanie danych dotychczas administrowanych przez Iglotex – Łukasz sp. z o.o. Wskazujemy, że kategorie danych osobowych w posiadanie których wszedł Iglotex Kraków są tożsame z tymi, które zostały przez Państwa podane podczas podejmowania czynności z Iglotex -Łukasz sp. z o.o.

W pozostałym zakresie nie nastąpiła zmiana sposobu, celu, podstawy, ani czasu przetwarzania danych. Nie nastąpiła także zmiana odbiorców danych, ani przysługujących Państwu praw wynikających z przepisów prawa.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących przetwarzania Państwa danych, prosimy o kontakt z inspektorem ochrony danych Iglotex Kraków sp. z o.o. na wyżej podany adres Administratora lub na adres e-mail rodo@iglotex.com.pl.

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. małopolskie
dział:
Produkcja
region:
woj. warmińsko-mazurskie
dział:
Sprzedaż
region:
woj. zachodniopomorskie
dział:
Logistyka

Aktualności

Za nami kolejne dni intensywnych prac związanych z budową nowego zakładu produkcyjnego i oddziału dystrybucyjnego Iglotex w Skórczu. Aktualny status robót budowlano-montażowych przedstawia się następująco...
23 marca 2020
Szanowni Klienci, ze względu na rozprzestrzenianie się choroby wywołanej wirusem Covid-19, przeprowadziliśmy ocenę ryzyka zarażenia wirusem na terenach GK Iglotex...
17 marca 2020
Z wielką radością pragniemy zakomunikować, że w Skórczu przy ul. Leśnej 2, rozpoczęły się już prace ogólnobudowlane związane z realizacją kluczowej inwestycji GK Iglotex...
3 marca 2020