Informacja o przetwarzaniu danych

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w związku z połączeniem Iglotex – Łukasz sp. z o. o. z siedzibą w Porosłach
oraz Iglotex Kraków sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni

 

Niniejsza informacja skierowana jest do osób, których dane były przetwarzane przez Iglotex – Łukasz sp. z o.o. z siedzibą w Porosłach.

W związku z połączeniem spółki Iglotex Kraków sp. z o.o. jako spółką przejmującą oraz Iglotex – Łukasz sp. z o.o. jako spółką przejmowaną, informujemy, że z dniem 1.10.2019 r. nastąpiła zmiana Administratora Państwa danych osobowych. W związku z połączeniem spółek, nowym Administratorem Państwa danych z mocy prawa stał się Iglotex Kraków sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, ul. Polska 20, 81-339 Gdynia, który na mocy przejęcia wszedł w posiadanie danych dotychczas administrowanych przez Iglotex – Łukasz sp. z o.o. Wskazujemy, że kategorie danych osobowych w posiadanie których wszedł Iglotex Kraków są tożsame z tymi, które zostały przez Państwa podane podczas podejmowania czynności z Iglotex -Łukasz sp. z o.o.

W pozostałym zakresie nie nastąpiła zmiana sposobu, celu, podstawy, ani czasu przetwarzania danych. Nie nastąpiła także zmiana odbiorców danych, ani przysługujących Państwu praw wynikających z przepisów prawa.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących przetwarzania Państwa danych, prosimy o kontakt z inspektorem ochrony danych Iglotex Kraków sp. z o.o. na wyżej podany adres Administratora lub na adres e-mail rodo@iglotex.com.pl.

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. zachodniopomorskie
dział:
Sprzedaż
region:
woj. pomorskie
dział:
Logistyka
region:
woj. pomorskie
dział:
Kadry
region:
woj. śląskie
dział:
Logistyka

Aktualności

Noworocznej tradycji musiało stać się za dość! W TV zadebiutował nowy spot reklamowy marki Proste Historie pod tytułem: "Jak jechać z Mickiewiczem?".
2 stycznia 2020
Tradycyjnie już 6 grudnia 2019 r. ekipa Iglotex wraz z gdańskimi policjantami wzięła udział w Mikołajkowej Akcji Charytatywnej.
10 grudnia 2019
W związku z połączeniem Iglotex – Łukasz sp. z o. o. z siedzibą w Porosłach oraz Iglotex Kraków sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni
22 listopada 2019