Mikołajkowa akcja charytatywna 2019

Mikołajkowa akcja charytatywna 2019

6 grudnia 2019 roku po raz XII braliśmy udział w Mikołajkowej Akcji Charytatywnej. W tym roku firma Iglotex jak zawsze wraz z zaprzyjaźnionymi wolontariuszami wydziału Prewencji Policji w Gdańsku pomogła Świętemu Mikołajowi przygotować i dostarczyć specjalne upominki potrzebującym dzieciom. Obdarowaliśmy dzieci hospitalizowane w gdańskiej akademii medycznej oraz najmłodszych pacjentów hospicjów dziecięcych. Cieszymy się bardzo, że dzięki naszemu skromnemu udziałowi w tej akcji, mogliśmy sprawić radość dzieciom zmagającym się na co dzień z tak ogromnymi problemami zdrowotnymi. Przy tej okazji serdecznie dziękujemy ludziom dobrego serca, którzy z wielkim entuzjazmem i zaangażowaniem przyczyniają się każdego roku do organizacji tej wspaniałej inicjatywy!

Galeria

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

Aktualności

Noworocznej tradycji musiało stać się za dość! W TV zadebiutował nowy spot reklamowy marki Proste Historie pod tytułem: "Jak jechać z Mickiewiczem?".
2 stycznia 2020
Tradycyjnie już 6 grudnia 2019 r. ekipa Iglotex wraz z gdańskimi policjantami wzięła udział w Mikołajkowej Akcji Charytatywnej.
10 grudnia 2019
W związku z połączeniem Iglotex – Łukasz sp. z o. o. z siedzibą w Porosłach oraz Iglotex Kraków sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni
22 listopada 2019