Produkcja pizzy w programie TVP 2

Produkcja pizzy w programie TVP 2

Zakład produkcyjny w Skórczu planem zdjęciowym programu "Zakupy pod kontrolą" emitowanego w TVP 2. Dzięki wizycie ekipy realizatorskiej programu, jego widzowie mieli okazję do bliższego zapoznania się z procesem produkcyjnym PIZZY MROŻONEJ dla jednego z naszych klientów sieciowych. Przewodnikiem po wszystkich etapach produkcji pizzy była Mirosława Podszucka, Dyrektor Zakładu Produkcyjnego w Skórczu. Zapraszamy do obejrzenia odcinka na stronie: 

https://vod.tvp.pl/video/zakupy-pod-kontrola,14102018-1935,39143201

Galeria

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. mazowieckie
dział:
Logistyka
region:
woj. podlaskie
dział:
Sprzedaż
region:
woj. mazowieckie
dział:
Logistyka
region:
woj. pomorskie
dział:
Logistyka

Aktualności

Od teraz w ofercie naszej marki Proste Historie - absolutnie nowe pizze typu "fresh", wypiekane w tradycyjnym piecu kamiennym...
14 lutego 2019
Na rynku pojawiły się pierwsze frytki i talarki ziemniaczane marki Proste Historie z licencjonowanym znakiem Przekreślonego Kłosa, dedykowanym produktom bezglutenowym!
5 lutego 2019
Jeszcze więcej radości jedzenia, za tę samą cenę! Od teraz, do wyczerpania zapasów: Brokuły, Zupa kalafiorowa z koperkiem, Pierogi z mięsem, Pierogi ruskie oraz Pyzy z mięsem...
14 stycznia 2019