Za nami "XI Iglotex Bieg Czterech Jezior" oraz wyścig "Iglotex MTB Dzikim śladem"

Za nami

Za nami "XI Iglotex Bieg Czterech Jezior" oraz wyścig "Iglotex MTB Dzikim śladem". Byliśmy świadkami pasjonujących zmagań biegaczy, miłośników Nordic Walking oraz kolarzy MTB. Impreza towarzysząca była całodniowym, rodzinnym sportowym piknikiem odbywającym się w malowniczej scenerii lasów i jezior Kociewia, zaś jej punktem centralnym był Stadion Miejski w Skórczu.

Emocje sięgnęły zenitu, pogoda dopisała, dobra zabawa towarzyszyła wszystkim uczestnikom imprezy - małym i dużym, a dzięki wielkiej hojności widzów i gości mogliśmy dodatkowo wesprzeć Lidkę w powrocie do zdrowia.

W trakcie trwania całej imprezy odbywała się degustacja produktów marki Proste Historie Zainteresowanie naszym stoiskiem firmowym było ogromne. Każdy mógł skosztować przepysznych dań, a także wziąć udział w licznych quizach i zabawach.

Serdecznie dziękujemy za organizację imprezy i aktywny w niej udział wszystkim zawodnikom, lokalnym klubom sportowym, kibicom, gościom i wolontariuszom!

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. małopolskie
dział:
Produkcja
region:
woj. kujawsko-pomorskie
dział:
Logistyka
region:
woj. pomorskie
dział:
Logistyka
region:
woj. mazowieckie
dział:
Sprzedaż

Aktualności

Jeszcze więcej radości jedzenia, za tę samą cenę! Od teraz, do wyczerpania zapasów: Brokuły, Zupa kalafiorowa z koperkiem, Pierogi z mięsem, Pierogi ruskie oraz Pyzy z mięsem...
14 stycznia 2019
Marka Proste Historie wznowiła kampanię reklamową, w której Natalia Kukulska prezentuje nietuzinkowe sposoby na zachęcenie najmłodszych do częstszego jedzenia posiłków z warzywami!
3 stycznia 2019
Również i w tym roku mogliśmy pomogliśmy świętemu Mikołajowi! Tradycyjnie 6 grudnia 2018 r. Iglotex i policjanci z Gdańska wzięli udział w Mikołajkowej Akcji Charytatywnej. 
11 grudnia 2018