Za nami "XI Iglotex Bieg Czterech Jezior" oraz wyścig "Iglotex MTB Dzikim śladem"

Za nami

Za nami "XI Iglotex Bieg Czterech Jezior" oraz wyścig "Iglotex MTB Dzikim śladem". Byliśmy świadkami pasjonujących zmagań biegaczy, miłośników Nordic Walking oraz kolarzy MTB. Impreza towarzysząca była całodniowym, rodzinnym sportowym piknikiem odbywającym się w malowniczej scenerii lasów i jezior Kociewia, zaś jej punktem centralnym był Stadion Miejski w Skórczu.

Emocje sięgnęły zenitu, pogoda dopisała, dobra zabawa towarzyszyła wszystkim uczestnikom imprezy - małym i dużym, a dzięki wielkiej hojności widzów i gości mogliśmy dodatkowo wesprzeć Lidkę w powrocie do zdrowia.

W trakcie trwania całej imprezy odbywała się degustacja produktów marki Proste Historie Zainteresowanie naszym stoiskiem firmowym było ogromne. Każdy mógł skosztować przepysznych dań, a także wziąć udział w licznych quizach i zabawach.

Serdecznie dziękujemy za organizację imprezy i aktywny w niej udział wszystkim zawodnikom, lokalnym klubom sportowym, kibicom, gościom i wolontariuszom!

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. warmińsko-mazurskie
dział:
Logistyka regionalna
region:
woj. pomorskie
dział:
Produkcja
region:
woj. małopolskie
dział:
Produkcja
region:
woj. dolnośląskie
dział:
Logistyka

Aktualności

Marka Proste Historie została wyróżniona w badaniu „ ULUBIONA MARKA POLAKÓW/ POLEK 2019”.
29 kwietnia 2019
Iglotex SA był jednym ze sponsorów 36. Biegu Szpęgawskiego AQ Wiring Systems.
12 kwietnia 2019
Z radością informujemy, że ruszyły zapisy na Iglotex XII Bieg Czterech Jezior. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się 6 lipca 2019 roku w Skórczu. Wzorem lat ubiegłych przeprowadzimy następujące konkurencje...
22 marca 2019