Za nami "XI Iglotex Bieg Czterech Jezior" oraz wyścig "Iglotex MTB Dzikim śladem"

Za nami

Za nami "XI Iglotex Bieg Czterech Jezior" oraz wyścig "Iglotex MTB Dzikim śladem". Byliśmy świadkami pasjonujących zmagań biegaczy, miłośników Nordic Walking oraz kolarzy MTB. Impreza towarzysząca była całodniowym, rodzinnym sportowym piknikiem odbywającym się w malowniczej scenerii lasów i jezior Kociewia, zaś jej punktem centralnym był Stadion Miejski w Skórczu.

Emocje sięgnęły zenitu, pogoda dopisała, dobra zabawa towarzyszyła wszystkim uczestnikom imprezy - małym i dużym, a dzięki wielkiej hojności widzów i gości mogliśmy dodatkowo wesprzeć Lidkę w powrocie do zdrowia.

W trakcie trwania całej imprezy odbywała się degustacja produktów marki Proste Historie Zainteresowanie naszym stoiskiem firmowym było ogromne. Każdy mógł skosztować przepysznych dań, a także wziąć udział w licznych quizach i zabawach.

Serdecznie dziękujemy za organizację imprezy i aktywny w niej udział wszystkim zawodnikom, lokalnym klubom sportowym, kibicom, gościom i wolontariuszom!

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. pomorskie
dział:
Sprzedaż
region:
woj. wielkopolskie
dział:
Zarządzania Należnościami i Windykacji
region:
woj. mazowieckie
dział:
Logistyka

Aktualności

Zakład produkcyjny w Skórczu planem zdjęciowym programu "Zakupy pod kontrolą" emitowanego w TVP 2.
15 października 2018
"Pierogi z mięsem" Proste Historie hitowym produktem polskiego rynku handlu detalicznego.
27 września 2018
Jednym ze sponsorów tej imprezy sportowej, która odbyła się w niedzielę, 12 sierpnia 2018 r. nad malowniczym jeziorem Głuche, była nasza firma.
16 sierpnia 2018