Raport nr 4 z budowy zakładu produkcyjnego i oddziału dystrybucyjnego Iglotex w Skórczu.

Raport nr 4 z budowy zakładu produkcyjnego i oddziału dystrybucyjnego Iglotex w Skórczu.

Z wielkim zadowoleniem informujemy, że budowa nowej infrastruktury produkcyjno-magazynowej przy ulicy Leśnej 2 w Skórczu postępuje w bardzo szybkim tempie. Zakończyliśmy montaż ścian w magazynach dystrybucyjnych. Aktualnie trwają prace w części produkcyjnej  - wykonano zbrojenie oraz zalano pierwszy strop na części technicznej.

Galeria

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. mazowieckie
dział:
Trade Marketing
region:
woj. wielkopolskie
dział:
Logistyka
region:
woj. pomorskie
dział:
Administracja
region:
woj. dolnośląskie
dział:
Sprzedaż

Aktualności

Projekt budowy fabryki w Skórczu znajduje się na etapie jej uruchomienia. We wrześniu uzyskaliśmy wszystkie niezbędne pozwolenia prawne i przystąpiliśmy do...
29 października 2020
W XV Edycji Konkursu Lodołamacze 2020, nagrody za wrażliwość społeczną otrzymały firmy z Pomorza (w tym Iglotex), a także z Kujaw, Podlasia oraz Warmii i Mazur.
6 października 2020
Już są - 3️ zupełnie nowe, zaskakujące produkty marki Proste Historie! Tłuczone pyry na maśle, Placki po góralsku z cebulką, Kartofle ze skórką grubo ciosane...
1 października 2020