Administrator IT - Zdalnie

Region
woj. Cała polska
Miejsce pracy
Cała polska
Dział
IT

Miejsce pracy: praca zdalna

Twoje zadania:

  • nadzór nad bezpieczeństwem oraz ciągłością działania infrastruktury informatycznej,
  • administrowanie środowiskiem i serwerami Windows 2012 - 2022, środowiskiem wirtualnym Vmware oraz siecią IT (Extreme Networks, Fortinet),
  • administrowanie użytkownikami i uprawnieniami w systemach biznesowych i bazach danych,
  • administrowanie i nadzór nad macierzami dyskowymi,
  • administrowanie w domenie AD 2016,
  • instalację systemów operacyjnych oraz niezbędnego oprogramowania,
  • analizę i rozwiązywanie problemów sieciowych oraz systemowych.

Zapraszamy, jeśli:

  • posiadasz znajomość środowiska: Microsoft Windows Server 2012 - 2022, Active Directory, Terminal Services, GPO, DNS, VMware oraz Veeam Backup & Replication,
  • wykazujesz się znajomością zagadnień związanych z infrastrukturą sieciową oraz znajomością urządzeń sieciowych (mile widziane Extreme Networks, Fortinet),
  • posiadsza minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • masz wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe),
  • posiadasz prawo jazdy kat.B.

Mamy do zaoferowania:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • wsparcie w procesie wdrożenia oraz przyjazną atmosferę,
  • współpracę z liderem rynku FMCG,
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej,
  • ofertę grupowego ubezpieczenia na życie,
  • możliwość pracy zdalnej.

Zapraszamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

  1. Administratorem danych osobowych jest Iglotex – Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. ul. Leśna 2, 83-220 Skórcz.
  2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.
  3. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadkach wskazanych przepisami prawa osobom, których dane dotyczą, przysługuje także prawo usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.