Kierownik Centrum Zakupów

Region
woj. małopolskie
Miejsce pracy
Krzeszowice
Dział
Dział Zakupów

Zadania na stanowisku:

  • zarządzanie centrum zakupowym w regionie południowym,
  • zapewnienie stałej dostępności towarów handlowych w oddziałach,
  • optymalizacja zapasów,
  • negocjacje oraz współpraca z lokalnymi dostawcami,
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży.

Zapraszamy, jeśli:

  • posiadasz 3-5 letnie doświadczenie handlowe w branży FMCG,
  • znasz techniki negocjacji i wykorzystuje je w rozmowach handlowych,
  • potrafisz budować trwałe relację z dostawcami,
  • masz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki to: handel, ekonomia, logistyka)
  • masz doświadczenie w zarządzania zespołem,
  • jesteś osobą otwartą, komunikatywną i sumienną.

Możemy Ci zaoferować:

  • prace hybrydową z w ramach potrzeb stacjonarnie przy oddziale w ramach regionu,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • kompleksowy program wdrożeniowy oraz przyjazną atmosferę,
  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej,
  • ofertę grupowego ubezpieczenia na życie,
  • możliwość przystąpienia do PPE.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

  1. Administratorem danych osobowych jest Iglotex Dystrybucja Polska Sp. z o.o. ul. Polska 20, 81-339 Gdynia.
  2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.
  3. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadkach wskazanych przepisami prawa osobom, których dane dotyczą, przysługuje także prawo usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.