Kierownik Działu Technicznego (Skórcz)

Region
woj. pomorskie
Miejsce pracy
Skórcz
Dział
Produkcja właściwa

Zadania na stanowisku:

  • Zapewnienie ciągłości procesów produkcji poprzez utrzymanie właściwego stanu technicznego parku maszynowego, urządzeń, infrastruktury zakładu i wyposażenia,
  • zarządzanie i rozwój kompetencji podległego zespołu w celu realizacji strategii Grupy,
  • bieżące nadzorowanie przebiegu planowanych inwestycji, remontów przeglądów infrastruktury i zasobów produkcyjnych w Zakładzie w celu utrzymania ich w sprawności i bezpiecznych parametrach pracy,
  • zebranie, analiza i rekomendowanie ofert dostawców części i materiałów eksploatacyjnych
    w celu efektywnej realizacji budżetu,
  • nadzorowanie realizacji sprawozdawczości i współpraca w zakresie ochrony środowiska w celu zapewnienia spełniania przez zakład norm wymaganych prawnie.
  • wykonywanie innych poleceń Pracodawcy w ramach umówionego rodzaju pracy,
  • bieżący nadzór nad naprawą i diagnostyką maszyn produkcyjnych,
  • nadzór, koordynacja przeglądów okresowych maszyn, infrastruktury,
  • kontrola i minimalizacja kosztów utrzymania ruchu,
  • budowanie i realizacja budżetu kosztów stałych Działu Technicznego,

Zapraszamy, jeśli:

  • Masz wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika, automatyka, mechanika i budowa maszyn lub pokrewne),
  • masz umiejętności przywódcze i organizacyjne, delegowania zadań,
  • znasz język angielski komunikatywny w mowie i w piśmie,
  • masz praktyczną znajomość MS Office oraz systemów klasy ERP,
  • znasz przepisy jakościowe stosowane w przemyśle spożywczym (np. HACCP, BRC) , BHP i P.poż., przepisów prawa pracy.
  • znasz zagadnień z zakresu elektrotechniki, mechaniki, pneumatyki, hydrauliki siłowej oraz automatyzacji procesów produkcyjnych,
  • umiesz czytać i analizować dokumentację techniczną,
  • jesteś osobą Komunikatywną, odpowiedzialną oraz  cechuje cię pro aktywność i nastawienie na współpracę.

Możemy Ci zaoferować:

  • zatrudnienie na podstawie umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zawsze na czas (podstawa+premia),
  • wsparcie w procesie adaptacji oraz przyjazną atmosferę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie będącej liderem branży FMCG,
  • możliwość skorzystania z bogatej oferty benefitów, m.in. platformy kafeteryjnej, karty MultiSport, pakietu prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie, dofinansowania do wypoczynku i in.
  • możliwość przystąpienia do PPE.

Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny IGLOTEX S.A. w Skórczu, ul. Leśna 2;83-220 Skórcz

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnoprawności.

  1. Administratorem danych osobowych jest  Iglotex Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. ul. Leśna 2, 83-220 Skórcz.
  2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.
  3. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadkach wskazanych przepisami prawa osobom których dane dotyczą przysługuje także prawo usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.