Administrator Aplikacji Biznesowych (cała Polska - zdalnie)

woj. małopolskie, pomorskie, lubelskie, podkarpackie, kujawsko-pomorskie, podlaskie, mazowieckie, opolskie, śląskie, świętokrzyskie, wielkopolskie, zachodnio-pomorskie, lubuskie, warmińsko-mazurskie, łódzkie, dolnośląskie
Miejsce pracy
cała Polska
Dział
IT

Zadania na stanowisku:

  • nadzór nad bezpieczeństwem oraz ciągłością działania wybranych systemów biznesowych (mile widziane doświadczenie z systemami sprzedażowymi klasy CRM\SFA itp.),
  • bieżące wsparcie (rozwiązywanie incydentów i problemów) oraz ścisła współpraca z użytkownikami danego systemu biznesowego w zakresie jego obsługi,
  • administracja użytkownikami i uprawnieniami w systemach biznesowych oraz ich konfiguracja i parametryzacja zgodnie z wymaganiami biznesowymi,
  • monitorowanie wydajności oraz zapewnienia poufności, integralności i rozliczalności danych zawartych w systemie,
  • koordynacja działań modyfikacyjnych i rozwojowych systemów dziedzinowych,
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług w zakresie utrzymania i rozwoju systemów biznesowych IT.

Zapraszamy, jeśli:

  • masz wykształcenie min. średnie związane z IT, preferowane – wyższe kierunkowe (IT),
  • posiadasz min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wykazujesz się umiejętnością analizy potrzeb biznesowych i ich przełożenia na rozwiązania informatyczne,
  • znasz zagadnienia dot. architektury systemów informatycznych,
  • wykazujesz znajomość metodyk w obszarach utrzymania i rozwoju oprogramowania,
  • znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (B1),
  • jesteś osobą samodzielną o dobrej organizacji pracy własnej, zorientowaną na współpracę ze stroną biznesową,
  • wykazujesz się odpowiedzialnością, proaktywnością i efektywnością.

Możemy Ci zaoferować:

  • pracę dla lidera branży o rozpoznawalnej i silnej marce,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • kompleksowy program wdrożeniowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dostęp do prywatnej oferty medycznej,
  • ofertę grupowego ubezpieczenia na życie,
  • możliwość przystąpienia do PPE.

Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

  1. Administratorem danych osobowych jest Iglotex – Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. ul. Leśna 2, 83-220 Skórcz.
  2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.
  3. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadkach wskazanych przepisami prawa osobom, których dane dotyczą, przysługuje także prawo usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.