Poznaj nasze działy

 

Każdy dzień w Grupie Kapitałowej Iglotex to dzień pełen wyzwań. Branża FMCG stwarza dynamiczne środowisko pracy oraz dużą różnorodność zadań. Dzięki temu realizujemy dużo ciekawych projektów, stwarzając tym samym możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji naszego zespołu. Każdy z pracowników traktowany jest indywidualnie i wyjątkowo, stanowiąc cenną wartość dla całej firmy. Jeżeli chciałbyś/chciałabyś zostać częścią naszego zespołu poznaj nasze działy i dowiedz się więcej.

 

W NASZEJ STRUKTURZE ORGANIZACYJNEJ MOŻESZ ROZWIJAĆ SIĘ M.IN
W NASTĘPUJĄCYCH OBSZARACH:

Finanse

Twój ulubiony przedmiot to kalkulator? Wolisz cyferki od literek, a Excel nie ma przed Tobą tajemnic? Jesteś osobą dokładną i skrupulatną, a przy tym otwartą na ludzi i umiejącą pracować w zespole? Nie przeraża Cię słowo budżet, a wręcz czujesz, że duża odpowiedzialność napędza Cię do działania? Jeżeli dodatkowo lubisz dociekać szczegółów i nic nie cieszy Cię tak, jak porządek to chcemy Cię mieć na naszym pokładzie! Dołącz do nas!

HR

Nasza praca to 100 % zaangażowania w pomoc organizacji w realizacji jej celów – jesteśmy partnerem strategicznym dla biznesu. Chcesz być animatorem zmian? Potrafisz łączyć cele biznesowe z polityką personalną firmy? Cechuje Cię proaktywność i orientacja na współpracę, jesteś efektywny i odpowiedzialny? Zapraszamy do aplikowania!

IT

Jesteś na bieżąco ze wszystkimi nowinkami technicznymi? Wiesz, że informatyczna wiedza tajemna to domena wybitnych jednostek, a przy tym potrafisz przedstawić skompilowane procesy w prosty sposób? Dołącz do nas! Szukamy osób, które „szukają dziury w całym”, po czym potrafią ją skutecznie załatać. Nasza firma wprowadza wiele innowacyjnych rozwiązań, więc zawsze czekamy na osoby ze świeżymi pomysłami!

Logistyka

Lubisz kiedy wszystko jest zrobione na czas, a Twoi współpracownicy i Klienci wiedzą, że można na Ciebie liczyć? Wierzysz, że ważna jest zarówno droga jak i cel, a każdą powtarzalną czynność można dopracować do perfekcji? Potrzebujemy właśnie Ciebie! Nasz Dział Logistyki skupia urodzonych planistów i osoby wywiązujące się z założonego planu. Posiadamy tak szeroki wachlarz stanowisk, że na pewno coś dla siebie wybierzesz. Zapraszamy!

Marketing

Jeśli w mgnieniu oka dostrzegasz nowe trendy, masz intuicję co z czym prezentuje się najlepiej, umiesz przekuć swoją wizję na konkretny produkt -  doskonale się sprawdzisz naszym dziale! Szukamy osób, które potrafią komunikować się z mediami i mają niewyczerpane pokłady kreatywności. Jeżeli dodatkowo są smakoszami kuchni to tylko lepiej!

Technologie i jakość

Skrupulatność to Twoje drugie imię, dążysz do perfekcji szanując tradycję, ale jesteś otwarty na innowacje? Interesujesz się technologią produkcji lub świetnie odnajdujesz się w warunkach laboratoryjnych? Masz pomysły na wiele usprawnień i doskonale wiesz jak je wdrożyć? Czekamy na Ciebie!

Produkcja

Lubisz pracę zespołową i zgodną z wyznaczonym planem? Jako wyróżnienie traktujesz wpływ na to, co znajduje się na talerzach Polaków? Pokażemy Ci jak od A do Z wygląda proces produkcji naszych wyśmienitych wyrobów, a Ty podzielisz się z nami swoim zaangażowaniem. To właśnie Twoich rąk potrzebujemy do pracy!

Sprzedaż

Nie można Cię przekonać jedynie słowami, bo najważniejsze są dla Ciebie wyniki? Z drugiej strony, Ty sam jesteś osobą przekonywującą i masz elastyczne podejście do każdej sytuacji? Będzie nam niezwykle miło, jeśli wstąpisz w nasze szeregi. Gwarantujemy Ci wiele szkoleń i sprawdzone sposoby na dotarcie do Klienta. Od Ciebie oczekujemy energii, otwartości i nastawienia na cel. Brzmi ciekawie? Zapraszamy!

Telemarketing

Wszyscy mówią Ci, że masz duszę sprzedawcy, niezwykłą cierpliwość i „uśmiechnięty głos”? Rozmowa z drugim człowiekiem sprawia Ci autentyczną radość, a doradztwo przychodzi niezwykle naturalnie? Dodatkowo umiesz bezbłędnie odczytać oczekiwania rozmówcy i zaproponować mu rozwiązanie szyte na miarę jego potrzeb? Zgłoś się do nas! Potrzebujemy Twojej otwartości, umiejętności sprzedażowych i poczucia niesienia misji. Dołącz do naszego Zespołu!

Zakupy

Myślenie przyczynowo-skutkowe to Twój konik? Uwielbiasz weryfikować zasoby, planować zakupy  i cieszysz się z każdego zrealizowanego celu? Potrafisz szybko podejmować decyzje i precyzyjnie realizować zadania między zespołowe? Negocjacje to Twoja mocna strona i wiesz kiedy należy zakończyć dyskusję? Lubisz różnorodność zadań, przepadasz za pracą w terenie, jak i przy biurku. Jeśli chcesz się rozwijać - Jesteśmy! Potrzebujemy właśnie Ciebie!

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. pomorskie
dział:
Logistyka Regionalna
region:
woj. Śląskie
dział:
Logistyka Regionalna
region:
woj. małopolskie, pomorskie, lubelskie, podkarpackie, kujawsko-pomorskie, podlaskie, mazowieckie, opolskie, śląskie, świętokrzyskie, wielkopolskie, zachodnio-pomorskie, lubuskie, warmińsko-mazurskie, łódzkie, dolnośląskie
dział:
IT
region:
woj. małopolskie, pomorskie, lubelskie, podkarpackie, kujawsko-pomorskie, podlaskie, mazowieckie, opolskie, śląskie, świętokrzyskie, wielkopolskie, zachodnio-pomorskie, lubuskie, warmińsko-mazurskie, łódzkie, dolnośląskie
dział:
IT