Brand Manager (Hybrydowo)

Region
woj. Cała polska
Miejsce pracy
Cała polska
Dział
Rozwoju Marek

Zadania na stanowisku:

  • budowanie oraz odpowiedzialność za realizację strategii rozwoju marek w kanale nowoczesnym, tradycyjnym, E-commerce,
  • odpowiedzialność za budżet/planowanie działań w ramach powierzonego budżetu,
  • realizacja komunikacji marek, celem budowy znajomości oraz wizerunku marek,
  • analizowanie bieżących wyników oraz reagowanie na odchylenia vs założone plany,
  • regularna współpraca z osobami odpowiedzialnymi za sprzedaż, celem maksymalizacji listingów oraz egzekucji ustaleń centralnych,
  • udział oraz prowadzenie spotkań z Klientami firmy oraz wypracowanie JBP dla Kluczowych Klientów,
  • zarządzanie cennikiem,
  • zarządzanie produktami (wprowadzanie, modyfikacja, wycofanie) celem uzyskania optymalnego portfolio produktowego,
  • regularna współpraca z producentem, w celu utrzymywania wysokich standardów komunikacji.

Zapraszamy, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG (warunek konieczny),
  • wykazujesz się praktyczną znajomością narzędzi analitycznych,
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym (min. C1– warunek konieczny z uwagi na kontakty z zagranicznymi kontrahentami),
  • posiadasz praktyczną znajomość Pakietu Office (Excel na poziomie średnio zaawansowanym - tabele przestawne, prezentacje Power Point),
  • masz kompetencje analityczne i potrafisz przygotować prezentacje z danymi ekonomicznymi,
  • jesteś osobą wielozadaniową, odpowiedzialną oraz proaktywną,
  • posiadasz czynne prawo jazdy kategorii B.

Możemy Ci zaoferować:

  • pracę dla lidera branży o rozpoznawalnej i silnej marce,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon),
  • kompleksowy program wdrożeniowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dostęp do prywatnej oferty medycznej,
  • ofertę grupowego ubezpieczenia na życie,
  • możliwość przystąpienia do PPE.

Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna

  1. Administratorem danych osobowych jest Iglotex S.A. ul. Leśna 2, 83-220 Skórcz
  2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.
  3. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadkach wskazanych przepisami prawa osobom, których dane dotyczą, przysługuje także prawo usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.
  4. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz na stronie po kliknięciu „APLIKUJ” jednakże przed złożeniem aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie.