Kierownik Zmiany (Koszalin)

Region
woj. Zachodniopomorskie
Miejsce pracy
Koszalin
Dział
DZIAŁ WSPARCIA OPERACYJNEGO LOGISTYKI

Zadania na stanowisku:

  • planowanie oraz nadzorowanie pracy podległego zespołu,
  • nadzór nad infrastrukturą i sprzętem magazynowym,
  • udział w rozmowach rekrutacyjnych na stanowiska magazynowe,
  • raportowanie wyników magazynu
  • nadzór nad załadunkiem oraz rozładunkiem towarów zgodnie z zasadą FIFO,
  • optymalizowanie procesów magazynowych poprzez bieżącą współpracę z innymi działami

Zapraszamy, jeśli:

  • zdobyłeś już min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • posiadasz doświadczenie z zakresu planowania i nadzorowania pracy zespołu,
  • jesteś gotów/a do pracy w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • wykazujesz się dobrą znajomością pakietu MS Office,
  • masz aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (mile widziane osoby gotowe do ich wyrobienia),
  • gotowość do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych (chłodnia, mroźnia),-zapewniamy odpowiednią odzież ochronną,
  • mile widziane uprawienia na wózek widłowy ( wydane przez UDT).

Możemy Ci zaoferować:

  • zatrudnienie na podstawie umowę o pracę na okres próbny (3 miesiące),
  • możliwość stałej współpracy po okresie wdrożenia,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wdrożenie pod okiem doświadczonych pracowników,
  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • szeroki wybór benefitów, m.in., prywatną opieki medycznej,  możliwość przystąpienia grupowego ubezpieczenia na życie, kartę MultiSport, dofinansowania do wypoczynku.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna

  1. Administratorem danych osobowych jest Iglotex Dystrybucja Polska Sp. z o.o. ul. Polska 20, 81-339 Gdynia.
  2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.
  3. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadkach wskazanych przepisami prawa osobom, których dane dotyczą, przysługuje także prawo usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.
  4. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz na stronie po kliknięciu „APLIKUJ” jednakże przed złożeniem aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie.