Akademia Rozwoju Kompetencji

Stawiamy na rozwój Pracowników!

Nasza firma stoi na mocnych fundamentach, a jednym z nich jest zaangażowanie w rozwój Pracowników. W Akademii Rozwoju Kompetencji łączymy trzy kluczowe obszary: adaptację, szkolenia oraz rozwój poprzez udział w ciekawych projektach. Tworzymy środowisko inspirujące do rozwoju.
Akademia wspiera na drodze do sukcesu, zapewniając narzędzia do osiągania wyjątkowych wyników.
W ramach poszerzania kompetencji wdrożyliśmy Akademię Rozwoju Menedżera, wzmacniającą przywództwo liderów, efektywność zespołową, jak też indywidualne cele rozwojowe.

Polityka adaptacyjna

Witajcie w Iglotex, czyli adaptacja szyta na miarę! W Iglotex kładziemy nacisk na to, aby wszyscy Nowi Pracownicy czuli się jak u siebie, czyli byli perfekcyjnie zintegrowani ze środowiskiem pracy. Z dumą prezentujemy Wam Politykę Adaptacji, którą nazwaliśmy „StartuJEMY w Iglotexie”. Jest to nie tylko zestaw narzędzi, ale również nasze zobowiązanie do przygotowania Pracownika do określonej roli w organizacji.

 

 

Opiekun Merytoryczny

to osobisty przewodnik w świecie Iglotex. Każdy Nowy Pracownik współpracuje z dedykowanym Opiekunem Merytorycznym, który dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

 

Przewodnik dla pracownika

to kompendium praktycznych informacji o firmie, które pomogą szybko poczuć się swobodnie w nowym otoczeniu.

 

Szkolenia dla Przełożonych i opiekunów

silna adaptacja zaczyna się od dobrych przygotowań, dlatego zapewniamy liderom praktyczne warsztaty, które umożliwią im skuteczne wprowadzenie do naszej organizacji.

 

Komunikacja w organizacji

W Iglotex wiemy, jak ważna jest transparentna komunikacja, dlatego na bieżąco informujemy wszystkich Pracowników o najważniejszych wydarzeniach z życia firmy.

Szkolenia

Szkolenia w Iglotex to nie tylko zdobywanie wiedzy - to pełne zaangażowanie w praktykę. Chcemy dostarczyć naszym Pracownikom nowych metod pracy i udoskonalić ich umiejętności. Wszystko dzięki różnorodnym rodzajom szkoleń:

Szkolenia menadżerskie

Rozwijamy efektywnych liderów, którzy nie tylko osiągają swoje cele, ale także inspirują i prowadzą swój zespół do wspólnego sukcesu. 

Szkolenia specjalistyczne

Stawiamy na profesjonalizm, dlatego dostarczamy Pracownikom najlepszych praktyk i wiedzy, które przyczyniają się do rozwoju kompetencji. 

Projekty firmowe

W Iglotex zdajemy sobie sprawę, że rozwój firmy budują projekty szyte na miarę. To właśnie dzięki nim wprowadzamy nowoczesne narzędzia, usprawnienia i nowe procedury w organizacji. Ale to nie wszystko – angażowanie Pracowników w projekty to również nasz sposób na dawanie im przestrzeni do realizacji własnych pomysłów.

Czym się wyróżniamy? Zamiast ograniczać się do sztywnych struktur, angażujemy Pracowników w różnorodne projekty strategiczne. Dlaczego? Bo wierzymy, że każde zaangażowanie to szansa na rozwój i doskonalenie kompetencji. Projekty to o wiele więcej niż przypisywanie zadań. To odważne kroki naprzód, które prowadzą do osiągnięcia założonych rezultatów.Dołącz do nas