Kupiec Operacyjny– (Procesowanie zamówień do Dostawców)-Białystok/Raszyn/Sochaczew

Region
woj. Podlaskie, Mazowieckie
Miejsce pracy
Białystok, Raszyn Sochaczew
Dział
Zakupów

Miejsce pracy: Białystok, Sochaczew, Raszyn

Zadania na stanowisku:

  • przygotowanie i składanie zamówień dla oddziału na produkty do gastronomii i detalu zgodnie z zapotrzebowaniem,
  • współpraca z Kupcami Handlowymi, Działem Logistyki oraz Działem Sprzedaży,
  • współpraca z dedykowanymi producentami w celu składania zamówień, ustalania dostępności surowców i realizacji terminowych dostaw,
  • monitorowanie stanów magazynowych w oddziale i regularne raportowanie o stanie zapasów do Przełożonego,
  • planowanie zapasów w obrębie powierzonego oddziału,
  • utrzymywanie aktualnych informacji o dostępności produktowej,
  • rozwiązywanie problemów związanych z reklamacjami.

Zapraszamy, jeśli posiadasz:

  • doświadczenie w pracy w Dziale Zakupów – preferowany sektor branży spożywczej FMCG (na podobnym stanowisku),
  • znajomość procesów zamówień,
  • umiejętności obsługi  pakietu MS Office (Excel), dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi programów ERP,
  • zdolność do pracy w dynamicznym środowisku z rozproszonym zespołem,
  • umiejętności nawiązywania i utrzymywania relacji,
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wykształcenie co najmniej średnie

Możemy Ci zaoferować:

  • zatrudnienie na podstawie umowę o pracę,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • kompleksowy program wdrożeniowy,
  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej,
  • ofertę grupowego ubezpieczenia na życie,
  • możliwość przystąpienia do PPE.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

  1. Administratorem danych osobowych jest Iglotex Dystrybucja Polska Sp. z o.o. ul. Polska 20, 81-339 Gdynia.
  2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.
  3. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadkach wskazanych przepisami prawa osobom, których dane dotyczą, przysługuje także prawo usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.