Magazynier (Sochaczew)

Region
woj. mazowieckie
Miejsce pracy
Sochaczew
Dział
Logistyka

Zadania na stanowisku:

  • przyjmowanie i rozładunek dostaw,
  • kompletacja towaru do wywozu,
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów i stan magazynu,
  • prace magazynowe.

Zapraszamy, jeśli:

  • posiadasz aktualną książeczkę sanitarno-epidemiologiczną lub wykazujesz otwartość do jej wykonania,
  • wykazujesz gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym (pon. – pt.) oraz w zmiennych warunkach atmosferycznych (chłodnia, mroźnia),
  • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • posiadasz uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane).

Możemy Ci zaoferować:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zawsze na czas (podstawa+premia),
  • bezpłatne, ciepłe posiłki regeneracyjne oraz odzież roboczą,
  • wolne weekendy,
  • wsparcie w procesie adaptacji oraz przyjazną atmosferę,
  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej,
  • dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • możliwość przystąpienia do PPE.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

  1. Administratorem danych osobowych jest Iglotex Dystrybucja Polska Sp. z o.o. ul. Polska 20, 81-339 Gdynia.
  2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.
  3. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadkach wskazanych przepisami prawa osobom których dane dotyczą, przysługuje także prawo usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.