Mechanik Maszyn I Urządzeń Przemysłowych (Tarnów)

Region
woj. małopolskie
Miejsce pracy
Tarnów
Dział
Techniczny

Miejsce pracy: Tarnów

Zadania na stanowisku:

  • nadzór nad stanem technicznym maszyn i urządzeń,
  • usuwanie awarii i usterek oraz konserwacja urządzeń,
  • wykonywanie przeglądów okresowych zgodnie z dokumentacją,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej.

 Zapraszamy, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie zawodowe lub techniczne (mile widziany kierunek: mechanik/elektromechanik),
  • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Dziale Utrzymania Ruchu (mile widziane),
  • wykazujesz się znajomością zagadnień mechaniki i automatyki maszyn,
  • wykazujesz gotowość do pracy w systemie zmianowym (4 brygadowym),
  • Posiadanie uprawnień konserwatora wózków jezdniowych podnośnikowych będzie dodatkowym atutem.

Możemy Ci zaoferować:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zawsze na czas (podstawa+premia),
  • kompleksowe wsparcie w procesie wdrożenia,
  • możliwość rozwoju swoich umiejętności oraz poszerzania wiedzy z zakresu mechaniki, pneumatyki i automatyzacji procesów produkcji,
  • dostęp do pakietu prywatnej opieki medycznej,
  • możliwość przystąpienia do PPE,
  • dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Spółka zatrudniająca: P.P.CH.Fritar S.A., ul. Sadowa 29, 33-102 Tarnów.

  1. Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego FRITAR S.A. ul. Sadowa 29, 33-102 Tarnów.
  2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.
  3. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadkach wskazanych przepisami prawa osobom, których dane dotyczą, przysługuje także prawo usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.