Pracownik Produkcji (Tarnów)

Region
woj. małopolskie
Miejsce pracy
Tarnów
Dział
Produkcja

Zadania na stanowisku:

  • przygotowanie surowców do produkcji,
  • obsługa urządzeń produkcyjnych,
  • kontrola wizualna półproduktu, surowców oraz stanu technicznego urządzeń.

Poszukujemy osoby, która:

  • jest dyspozycyjna do pracy w systemie zmianowym,
  • posiada aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub jest gotowa do ich wykonania,
  • posiada doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane),
  • jest sumienna i nastawiona na rozwój, naukę oraz współpracę w grupie.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • niezbędne przeszkolenie na stanowisku,
  • terminowe wynagrodzenie,
  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej oraz grupowego ubezpieczenia na życie.

Zapraszamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Spółka zatrudniająca: P.P.Ch.Fritar S.A., ul. Sadowa 29, 33-102 Tarnów.