Pracownik Produkcji (Tarnów - Fritar)

Region
woj. małopolskie
Miejsce pracy
Tarnów
Dział
Produkcja Właściwa

Zadania na stanowisku:

  • wizualna kontrola produktu,
  • zasyp ziemniaka na linię produkcyjną,
  • zachować ciągłość i bezpieczeństwo produkcji zgodnie z normami zakładu pracy,
  • dbanie o czystość maszyn i pomieszczeń produkcyjnych.

Zapraszamy, jeśli:

  • ma wykształcenie min. zawodowe lub doświadczenie w pracy na produkcji,
  • jest dyspozycyjna do pracy w systemie czterobrygadowym,
  • posiada aktualne badania sanitarno-epidemiologiczną lub jest otwarta do ich wyrobienia,
  • jest sumienna, zdyscyplinowana oraz potrafi pracować zespołowo.

Możemy Ci zaoferować:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zawsze na czas (podstawa+premia),
  • wsparcie w procesie adaptacji oraz przyjazną atmosferę,
  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej,
  • dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • możliwość przystąpienia do PPE.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

  1. Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego FRITAR S.A. ul. Sadowa 29, 33-102 Tarnów.
  2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.
  3. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadkach wskazanych przepisami prawa osobom, których dane dotyczą, przysługuje także prawo usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.