Absolutna nowość wśród zup - Kartoflanka kociewska z golcami Proste Historie

Absolutna nowość wśród zup - Kartoflanka kociewska z golcami Proste Historie

Z duma prezentujemy tegoroczną, jesienną nowość produktową naszej marki konsumenckiej PROSTE HISTORIE – Kartoflankę kociewską z golcami 450 g. To innowacyjna, pierwsza taka zupa na rynku dań mrożonych! Tworząc ją, inspirowaliśmy się bogatą tradycją kulinarną Kociewia – malowniczego regionu etnograficzno-kulturowego na Pomorzu Gdańskim, z którego wywodzi się również firma Iglotex. Sekret naszej pożywnej i sycącej zupy, tkwi w jej unikalnej, kociewskiej recepturze. Pokrojone w kostkę i podsmażane na oleju słonecznikowym ziemniaczki oraz golce – okrągłe kluski na bazie ziemniaków, to główne składniki „Kartoflanki”. Kompozycję warzywną dania uzupełniają: cebula biała i czerwona, marchew, pietruszka i seler. Dodatkowo w każdym opakowaniu, znajduje się saszetka z mieszanką suszonego majeranku i przypraw, które wzmacniają aromat oraz podkreślają prawdziwie swojski charakter naszej nowej zupy. Odkryj już dziś jej niezwykłą smakowitość!

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. śląskie
dział:
Logistyka
region:
woj. pomorskie
dział:
Logistyka
region:
woj. podlaskie
dział:
Sprzedaż
region:
woj. mazowieckie
dział:
Logistyka

Aktualności

Prace budowlano-motażowe postępują w bardzo szybkim tempie - coraz bliżej do uruchomienia zakładu produkcyjnego i oddziału dystrybucyjnego w Skórczu! 
22 lipca 2020
W dniu 01.07.2020 r. mieliśmy ogromną przyjemność i zaszczyt przyłączyć się do fenomenalnej akcji charytatywnej Gaszyn Challenge, do której zostaliśmy nominowani przez...
3 lipca 2020
W ostatnich dniach bardzo wiele działo się na budowie. Prace idą pełną parą i zgodnie z harmonogramem...
2 lipca 2020