Absolutna nowość wśród zup - Kartoflanka kociewska z golcami Proste Historie

Absolutna nowość wśród zup - Kartoflanka kociewska z golcami Proste Historie

Z duma prezentujemy tegoroczną, jesienną nowość produktową naszej marki konsumenckiej PROSTE HISTORIE – Kartoflankę kociewską z golcami 450 g. To innowacyjna, pierwsza taka zupa na rynku dań mrożonych! Tworząc ją, inspirowaliśmy się bogatą tradycją kulinarną Kociewia – malowniczego regionu etnograficzno-kulturowego na Pomorzu Gdańskim, z którego wywodzi się również firma Iglotex. Sekret naszej pożywnej i sycącej zupy, tkwi w jej unikalnej, kociewskiej recepturze. Pokrojone w kostkę i podsmażane na oleju słonecznikowym ziemniaczki oraz golce – okrągłe kluski na bazie ziemniaków, to główne składniki „Kartoflanki”. Kompozycję warzywną dania uzupełniają: cebula biała i czerwona, marchew, pietruszka i seler. Dodatkowo w każdym opakowaniu, znajduje się saszetka z mieszanką suszonego majeranku i przypraw, które wzmacniają aromat oraz podkreślają prawdziwie swojski charakter naszej nowej zupy. Odkryj już dziś jej niezwykłą smakowitość!

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. pomorskie
dział:
Sprzedaż
region:
woj. mazowieckie
dział:
Logistyka
region:
woj. pomorskie
dział:
Kontroling

Aktualności

W związku z połączeniem Iglotex – Łukasz sp. z o. o. z siedzibą w Porosłach oraz Iglotex Kraków sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni
22 listopada 2019
Decyzja Zarządu i Rady Nadzorczej Iglotex S.A.
20 listopada 2019
Sfotografuj smak swojej Proste Historii i wygraj atrakcyjne nagrody!
27 października 2019